Câştigătorii concursului CAON şi Exklusive Video

Exklusiv Video
Exklusiv Video
Luni a avut loc o nouă tragere la sorţi a concursului “CAON şi Exklusive Video te invită la film”, în urma căreia au fost desemnaţi cei 5 câştigători ai săptămânii trecute.

               Câştigătorii săptămânii 05 februarie – 11 februarie:

  1. Gabriel Capatana
  2. Adrian Jebelean
  3. Ion Alexandru Cinca
  4. Pauliana Tuca Williger
  5. Daniel Toma

               Câştigătorii săptămânii 29 ianuarie – 04 februarie:

  1. Răzvan Damian
  2. Liviu Spaseni
  3. Eduard Graumann
  4. Bogdan Răducan
  5. Catalin Baderca

             

               Câştigătorii săptămânii 22 ianuarie – 28 ianuarie:

  1. Eduard Graumann
  2. Sorin Ratoi
  3. Ciprian Mora
  4. Aly Ale

             

               Câştigătorii săptămânii 15 ianuarie – 21 ianuarie:

  1.  Aneta Ani Tuta
  2. Claudiu Marge
  3. Williger Pauliana Tuca
  4. Alexandra Mariana
  5. Pinzariu

              Câştigătorii săptămânii 4 decembrie – 10 decembrie:

    1. Cristi Res
    2. Claudiu Margea
    3. Gabi Untaru
    4. Cornel Vladulescu
    5. Pirsan Dan

    Câştigătorii săptămânii 27 noiembrie – 3 decembrie:

    1. Dana Todea
    2. Sorin Mihancea
    3. Caprariu Sorina
    4. Adrian Popa
    5. Avramescu Alexandru

    Câştigătorii săptămânii 20 – 26 noiembrie:

    1. alina hollschwandtner
    2. Catalin Dumitriu
    3. Calin Daniel
    4. Freisz Larisa Anne-Mary
    5. Boika

     

    Câştigătorii săptămânii 13-19 noiembrie:

    1. Nedelcu Serban
    2. Valentina Velovan
    3. Jebelean Adrian
    4. Avram Nicolae
    5. Cotirla Adrian

    Câştigătorii săptămânii 6 - 12 noiembrie:

    1. Liviu Spaseni  
    2. Mora Ciprian  
    3. Ploscaru Narcis  
    4. Stanciu Anca  
    5. Biszok Monika Mercedes

    Câştigătorii săptămânii 30 octombrie – 5 noiembrie:

    1. Dan Adelmann
    2. Cotirla Adrian
    3. Stanciu Karina
    4. Emilia Ancutici
    5. Mora Ciprian

    Câştigătorii săptămânii 23-29 octombrie:

    1. Crasovan Robert  
    2. Jebelean Adrian  
    3. Galan Oana  
    4. Ciocoi Monica  
    5. Ratoi Sorin

    Câştigătorii săptămânii 16-22 octombrie:

    1. Untu Oana
    2. Zamfiroiu Silviu
    3. Vali Munea
    4. Peica Ionela
    5. Mircea Valentin Balan

     

    Pentru a-şi ridica premiul, câstigătorii trebuie să se prezinte la sediul nostru din Reşiţa de pe Str. Independenţei Nr. 5A, cu un buletin de identitate asupra lor.

    Felicitări câştigătorilor, şi mult noroc în continuare celorlaţi participanţi pentru următoarea săptămână de concurs.

    Vă reamintim că pentru a putea participa la concurs trebuie să completaţi integral formularul de participare (nume, prenume, e-mail şi numărul de telefon obligatoriu).



    0Comentarii

    Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

    inca 1000 caractere ramase

    Citiți principiile noastre de moderare aici !