Comunicat AJF Bihor

ORADEA - Asociaţia Judeţeană de Fotbal Bihor a stabilit ordinea echipelor, din campionatele pe care le organizează, la viza anuală pe 2008. Primele echipe aşteptate la sediul AJF Bihor (Piaţa 1 Decembrie nr. 4-6) sunt cele din Liga a IV-a.

Liga a IV-a

4 februarie: CF Liberty II, Luceafărul Oradea, Frontiera Oradea

5 februarie: Izvorul Cociuba Mare, Crişul Aleşd, Vulturul Dobreşti

6 februarie: Locadin Ţeţchea, Oţelul Ştei, Unirea Valea lui Mihai

7 februarie: Tricolorul Alparea, Bihoreana Tileagd, Victoria Avram Iancu

8 februarie: Stăruinţa Săcueni, Biharea Vaşcău, Granitul Nucet



Liga a V-a

Seria Nord

11 februarie: Stânca Vadu Crişului, Cetatea Biharia, Inter Aştileu

12 februarie: Viitorul Popeşti, Termal Livada, Minerul Şuncuiuş

13 februarie: Bioland Paleu, Săgeata Auşeu, Viitorul Borş

14 februarie: Electric Star Marghita, Voinţa Cheresig, Viitorul Brusturi

15 februarie: Unirea Bratca, CSU Partium Oradea



Seria Sud

18 februarie: CF Bihorul II Beiuş, FC Grădinari, Poiana Curăţele

19 februarie: Poiana Budureasa, Nova Cordău, Voinţa Ciumeghiu

20 februarie: Unirea Livada, CSM Olimpia Salonta, Victoria Tulca

21 februarie: Regiana Cefa, Cariera Vărăşeni, Progresul Tăut

22 februarie: Gloria Căbeşti, AS Roşia, Avântul Mizieş



Juniori

23 februarie: CF Liberty Salonta – toate grupele, Viitorul Marghita

26 februarie: LPS Bihorul Oradea – toate grupele, Dinamo Oradea, Juventus Oradea

27 februarie: FC Bihor Oradea – toate grupele, Luceafărul Oradea

28 februarie: CSŞ Beiuş, CF Bihorul Beiuş, Steaua Oradea, Kinder Junior Oradea

29 februarie: Minerul Ştei, Electric Star Marghita, Stăruinţa Săcuieni.

Teodor Biris



0Comentarii

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici !