CUPA LICEELOR, FAZA LOCALĂ

Rezultate înregistrate:

FOTBAL, profesor coordonator Alexandru Stoica:

Grupa A (la Liceul Don Orione):

Liceul Don Orione – CT Constantin Brâncuşi 6-3

Liceul de Artă – CN Emanuil Gojdu 2-5

Liceul de Artă – Liceul Reformat Lorantfi Zsuzsana 0-1

Liceul Don Orione – CN Emanuil Gojdu 3-3

CN Emanuil Gojdu – Liceul Reformat 3-0

Liceul de Artă – CT Constantin Brâncuşi 0-0

Liceul Don Orione – Liceul de Artă 4-2

CT Constantin Brâncuşi – Liceul Reformat 4-0

Liceul Don Orione – Liceul Reformat 2-2

CT Constantin Brâncuşi – CN Emanuil Gojdu 0-2

Grupa a fost câştigată de CN Emanuil Gojdu.

Grupa B (la Liceul Penticostal Betel):

Liceul Penticostal Betel – Liceul Greco-Catolic 1-1

CE Partenie Cosma – CT Mihai Viteazul 5-1

Liceul Betel – CE Partenie Cosma 0-5

CT Mihai Viteazul – Liceul Greco-Catolic 4-1

Liceul Betel – CT Mihai Viteazul 4-5

CE Partenie Cosma – Liceul Greco-Catolic 4-1

Grupa a fost câştigată de CE Partenie Cosma.

Grupa C (la Liceul Ady Endre):

LT Aurel Lazăr – Liceul Romano-Catolic 3-0

LPS Bihorul – LT Baptist Emanuel 2-6

Liceul Romano-Catolic – LPS Bihorul 0-3

Liceul Ady Endre – LT Aurel Lazăr 3-1

LPS Bihorul – LT Ady Endre 7-1

LT Baptist Emanuel – Liceul Romano-Catolic 3-0

LT Ady Endre – LT Baptist Emanuel 5-4

LT Aurel Lazăr – LPS Bihorul 1-8

LT Baptist Emanuel – LT Aurel Lazăr 3-0

Liceul Romano-Catolic – LT Ady Endre 0-3

Grupa a fost câştigată de LT Baptist Emanuel.

Grupa D (la LT Onisifor Ghibu):

LT Onisifor Ghibu – CN Mihai Eminescu 1-3

CT Dimitrie Leonida – LT Lucian Blaga 1-4

LT Onisifor Ghibu – CT Dimitrie Leonida 2-1

CN Mihai Eminescu – LT Lucian Blaga 0-2

LT Lucian Blaga – LT Onisifor Ghibu 3-1

CT Dimitrie Leonida – CN Mihai Eminescu 11-0

Grupa a fost câştigată de LT Lucian Blaga.

Vor urma semifinalele fazei locale, după programul:

CN Emanuil Gojdu – LT Baptist Emanuel

CE Partenie Cosma – LT Lucian Blaga

Semifinalele se vor disputa astăzi, de la orele 14:30, respectiv 15:30.

Finala mică şi finala mare vor avea loc joi, de la aceleaşi ore, la aceeaşi locaţie. Câştigătoarele semifinalelor se vor califica la faza judeţeană.

BASCHET FETE, profesor coordonator Petre Gepian:

CN Iosif Vulcan – LPS Bihorul 43-69

CT Mihai Viteazul – CN Mihai Eminescu 14-28

LT Ady Endre – CT Traian Vuia 20-0

BASCHET BĂIEŢI, profesor coordonator Alin Pop:

CT Traian Vuia – LT Ady Endre 37-22

CN Emanuil Gojdu – LPS Bihorul 28-49

LT Reformat Lorantffi Zsuzsana – CN Mihai Eminescu 28-65

Miercuri va avea loc o nouă etapă, la sala CT Traian Vuia, după programul:

ora 14:30, CT Traian Vuia – CN Mihai Eminescu

ora 15:30, LT Ady Endre – LPS Bihorul

ora 16:30, LT Reformat Lorantffi Zsuzsana – CN Emanuil Gojdu

HANDBAL BĂIEŢI, profesor coordonator Doina Ardelean:

CT Mihai Viteazul – CT Dimitrie Leonida 26-18

CN Emanuil Gojdu – CT Transilvania 24-23

LT Lucian Blaga – CE Partenie Cosma 18-19

HANDBAL FETE, profesor coordonator Nicolae Chioibaş

CT Transilvania – CE Partenie Cosma 6-13



0Comentarii

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici !