dpd angajează COLABORATOR pentru activitate curierat şi depozit

Reactualizat la:
Angajează COLABORATOR pentru activitate curierat şi depozit în Oradea + localităţi judeţ Bihor.

Candidatul ideal:

– Administrator/Asociat al unei firme sau disponibilitatea de a înfiinţa o societate comercială

– Autovehicule: Pick-up (de ex. Dacia Dokker), VAN-uri (minim 9mc –Renault Master), VAN Carosat

-Curieri: minim 7

– Personal necesar activităţi depozit: Manager activitate, Reprezentant relaţii cu clienţi, 3 manipulanţi

– Experienţă în activităţi de distribuţie logistică şi curierat;

– Cunostinţe medii operare calculator;

– Fără antecedente penale.

Descrierea jobului:

– Gestionarea activităŢilor de curierat în zona francizată (preluare/ livrare colete de la/către clienţi, administrarea echipamentelor, documentelor, trimiterilor, banilor colectaţi).

Pentru detalii, vă rugăm să ne contactaţi pe e-mail la: hr@dpd.ro, specificând codul “SBC zona Oradea”.

0Comentarii

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici !