FC Bihor a pierdut la Targu-Mures

FC Bihor a pierdut meciul contand pentru etapa a 9-a a ligii secunde, pe terenul celor de la Targu-Mures. Diaconescu a deschis scorul pentru gazde in minutul 29 iar Hadar a restabilit egalitatea in minutul 79. Portarul Pogacsics a inscris si el, dar in proprie poarta, in minutul 85 si gazdele s-au impus cu 2-1.

FC Bihor a pierdut meciul de pe terenul celor de la Targu-Mures, scor 2-1. Dupa un meci disputat gazdele au fost cele care s-au impus gratie autogolului pe care portarul bihorenilor, Pogacsics, l-a marcat in minutul 85. Diaconescu a inscris pentru 1-o iar in repriza secunda bihorenii au avut mai multe atacuri, incununate prin golul atacantului Hadar din minutul 79. FC Bihor nu reuseste astfel sa se impuna iar in etapa viitoare, de sambata, va sta, urmand ca sambata, in 3 noiembrie, sa se deplaseze la Sibiu pentru meciul cu Vointa.