Frescoverde SRL angajează Stivuitorist

Reactualizat la:

Frescoverde SRL angajeaza pentru unitatea de procesare legume congelate si proaspete din Nojorid:

3. Stivuitorist

Candidatul ideal:

– Autorizatie ISCIR obligatorie
– Experienta in manipularea materialelor cu stivuitorul
– Indemanare si simt practic
– Abilitati de comunicare si lucru in echipa
– Harnic, perseverent, onest, cu simt al responsabilitatii

Descrierea jobului:

-Incarca/descarca marfurile in/din mijloacele de transport, utilizand stivuitorul
– Manipuleaza si aseaza marfurile in locatiile stabilite
– Verifica buna functionare a stivuitorului la inceperea activitatii
– Pastreaza utilajul in conditii bune de functionare

Beneficii:

– pachet salarial atractiv;

– transport asigurat;

Contact: office@frescoverde.ro sau tel.: 0741 239 161.

Advertorial! Hb: 73086

0Comentarii

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici !