LIGA NATIONALA DE BASCHET MASCULIN – PROGRAMUL TURULUI

Etapa 1 – 6 octombrie Timba Timisoara – SCM U Craiova CSS Giurgiu – Gaz Metan Mediaş Farul Constanţa – CSU Ploieşti BC Mures Tg.

Mureş – BC Timişoara

CSM Bucureşti – BC Miercurea Ciuc

Energia Rovinari – CSU Atlassib Sibiu

U Mobitelco Cluj – Dinamo Bucureşti

CSM Oradea – BCM U Pitesti

 

Etapa 2 – 13 octombrie

SCM U Craiova – BCM U Piteşti

Dinamo Bucureşti – CSM Oradea

CSU Atlassib Sibiu – U Mobitelco Cluj

BC Miercurea Ciuc – Energia Rovinari

BC Timişoara – CSM Bucureşti

CSU Ploieşti – BC Mures Tg. Mureş

Gaz Metan Mediaş – Farul Constanţa

Timba Timişoara – CSS Giurgiu

 

Etapa 3 – 17 octombrie

CSS Giurgiu – SCM U Craiova

Farul Constanţa – BC Timba Timişoara

BC Mures Tg. Mureş – Gaz Metan Mediaş

CSM Bucureşti – CSU Ploieşti

Energia Rovinari – BC Timisoara

U Mobitelco Cluj- BC Miercurea Ciuc

CSM Oradea – CSU Atlassib Sibiu

BCM U Piteşti – Dinamo Bucureşti

 

Etapa 4 – 20 octombrie

SCM U Craiova – Dinamo Bucureşti

CSU Atlassib Sibiu – BCM U Piteşti

BC Miercurea Ciuc – CSM Oradea

BC Timişoara – U Mobitelco Cluj

CSU Ploieşti – Energia Rovinari

Gaz Metan Mediaş – CSM Bucureşti

Timba Timişoara – BC Mureş Tg. Mureş

CSS Giurgiu – Farul Constanţa

 

Etapa 5 – 27 octombrie

Farul Constanţa – SCM U Craiova

BC Mureş Tg. Mureş – CSS Giurgiu

CSM Bucureşti – Timba Timişoara

Energia Rovinari – Gaz Metan Mediaş

U Mobitelco Cluj – CSU Ploieşti

CSM Oradea – BC Timişoara

BCM U Piteşti – BC Miercurea Ciuc

Dinamo Bucuresti – CSU Atlassib Sibiu

 

Etapa 6 – 3 noiembrie

SCM U Craiova – CSU Atlassib Sibiu

BC Miercurea Ciuc – Dinamo Bucureşti

BC Timişoara – BCM U Piteşti

CSU Ploieşti – CSM Oradea

Gaz Metan Mediaş – U Mobitelco Cluj

Timba Timişoara – Energia Rovinari

CSS Giurgiu – CSM Bucureşti

Farul Constanţa – BC Mureş Tg. Mureş

 

Etapa 7 – 10 noiembrie

BC Mureş Tg. Mureş – SCM U Craiova

CSM Bucureşti – BC Farul Constanţa

CS Energia Rovinari – CSS Giurgiu

U Mobitelco Cluj – Timba Timişoara

CSM Oradea – CS Gaz Metan Mediaş

BCM U Piteşti – CSU Ploieşti

Dinamo Bucureşti – BC Timişoara

CSU Atlassib Sibiu – BC Miercurea Ciuc

 

Etapa 8 – 17 noiembrie

SCM U Craiova – BC Miercurea Ciuc

BC Timişoara – CSU Atlassib Sibiu

CSU Ploieşti – Dinamo Bucureşti

Gaz Metan Mediaş – BCM U Piteşti

Timba Timişoara – CSM Oradea

CSS Giurgiu – U Mobitelco Cluj

Farul Constanta – Energia Rovinari

BC Mures Tg. Mureş – CSM Bucureşti

 

Etapa 9 – 24 noiembrie

CSM Bucureşti – SCM U Craiova

Energia Rovinari – BC Mureş Tg. Mureş

U Mobitelco Cluj – Farul Constanta

CSM Oradea – CSS Giurgiu

BCM U Piteşti – Timba Timişoara

Dinamo Bucuresti – Gaz Metan Mediaş

CSU Atlassib Sibiu – CSU Ploieşti

BC Miercurea Ciuc – BC Timişoara

 

Etapa 10 – 30 noiembrie

SCM U Craiova – BC Timişoara

CSU Ploieşti – BC Miercurea Ciuc

Gaz Metan Mediaş – CSU Atlassib Sibiu

Timba Timisoara – Dinamo Bucureşti

CSS Giurgiu – BCM U Piteşti

Farul Constanţa – CSM Oradea

BC Mureş Tg. Mures – U Mobitelco Cluj

CSM Bucureşti – Energia Rovinari

 

Etapa 11 – 5 decembrie

Energia Rovinari – SCM U Craiova

U Mobitelco Cluj – CSM Bucureşti

CSM Oradea – BC Mureş Tg. Mureş

BCM U Piteşti – Farul Constanţa

Dinamo Bucureşti – CSS Giurgiu

CSU Atlassib Sibiu – Timba Timişoara

BC Miercurea Ciuc – Gaz Metan Mediaş

BC Timişoara – CSU Ploieşti

 

Etapa 12 – 9 decembrie

SCM U Craiova – CSU Ploieşti

Gaz Metan Mediaş – BC Timişoara

Timba Timisoara – BC Miercurea Ciuc

CSS Giurgiu – CSU Atlassib Sibiu

Farul Constanţa – Dinamo Bucureşti

BC Mures Tg. Mureş – BCM U Pitesti

CSM Bucureşti – CSM Oradea

Energia Rovinari – U Mobitelco Cluj

 

Etapa 13 – 14 decembrie

U Mobitelco Cluj – SCM U Craiova

CSM Oradea – Energia Rovinari

BCM U Pitesti – CSM Bucureşti

Dinamo Bucureşti – BC Mureş Tg. Mureş

CSU Atlassib Sibiu – Farul Constanţa

BC Miercurea Ciuc – CSS Giurgiu

BC Timişoara – Timba Timişoara

CSU Ploiesti – Gaz Metan Mediaş

 

Etapa 14 – 18 decembrie

SCM U Craiova – Gaz Metan Mediaş

Timba Timisoara – CSU Ploieşti

CSS Giurgiu – BC Timişoara

Farul Constanta – BC Miercurea Ciuc

BC Mureş Tg. Mureţ – Atlassib Sibiu

CSM Bucureşti – Dinamo Bucureşti

Energia Rovinari – BCM U Piteşti

U Mobitelco Cluj – CSM Oradea

 

Etapa 15 – 22 decembrie

CSM Oradea – SCM U Craiova

BCM U Piteşti – U Mobitelco Cluj

Dinamo Bucureşti – Energia Rovinari

CSU Atlassib Sibiu – CSM Bucureşti

BC Miercurea Ciuc – BC Mureş Tg. Mureş

BC Timişoara – Farul Constanţa

CSU Ploieşti – CSS Giurgiu

Gaz Metan Mediaş – Timba Timişoara

Taguri: ,


0Comentarii

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

inca 1000 caractere ramase