Pentru a veni în sprijinul orădenilor care doresc să efectueze cumpărături din supermarket-uri, OTL a decis va suplimenta cu câte două curse, zilnic, cu plecări de la ERA Park, la orele 23:10 și 00:15.
Traseu Linia 19: Carrefour Era – Dacia Pasaj / Dacia Pasaj – Carrefour Era
Traseu Linia 23: Carrefour Era – Piața Cetății / Piața Cetății – Carrefour Era
Citiți principiile noastre de moderare aici!