Programul Diviziei B3 – Sezonul 2005/2006

ETAPA 1 Sambata 20 august Corvinul – Olimpia UTA – ISCT Lupeni – Liberty Alba Iulia – Gaz Metan Gloria II – FC Bihor U. Cluj – FCM Resita U. Sannicolau – Armatura CFR Timisoara – Unirea Dej ETAPA 2 Sambata 27 august ISCT – Corvinul […]

ETAPA 1 Sambata 20 august

Corvinul – Olimpia

UTA – ISCT

Lupeni – Liberty

Alba Iulia – Gaz Metan

Gloria II – FC Bihor

U. Cluj – FCM Resita

U. Sannicolau – Armatura

CFR Timisoara – Unirea Dej


ETAPA 2 Sambata 27 august

ISCT – Corvinul

Liberty – UTA

Gaz Metan – Lupeni

FC Bihor – Alba Iulia

FCM Resita – Gloria II

Armatura – U. Cluj

Unirea Dej – U. Sannicolau

Olimpia – CFR Timisoara


ETAPA 3 Sambata – 3 septembrie

ISCT – Olimpia

Corvinul – Liberty

UTA – Gaz Metan

Lupeni – FC Bihor

Alba Iulia – FCM Resita

Gloria II – Armatura

U. Cluj – Unirea Dej

U. Sannicolau – CFR Timisoara

ETAPA 4 Sambata 10 septembrie

Liberty – ISCT

Gaz Metan – Corvinul

FC Bihor – UTA

FCM Resita – Lupeni

Armatura – Alba Iulia

Unirea Dej – Gloria II

CFR Timisoara – U. Cluj

Olimpia – U. Sannicolau

ETAPA 5 Sambata 17 septembrie

Liberty – Olimpia

ISCT – Gaz Metan

Corvinul – FC Bihor

UTA – FCM Resita

Lupeni – Armatura

Alba Iulia – Unirea Dej

Gloria II – CFR Timisoara

U. Cluj – U. Sannicolau

ETAPA 6 Sambata 24 septembrie

Gaz Metan – Liberty

FC Bihor – ISCT

FCM Resita – Corvinul

Armatura – UTA

Unirea Dej – Lupeni

CFR Timisoara – Alba Iulia

U. Sannicolau – Gloria II

Olimpia – U. Cluj

ETAPA 7 Sambata 1 octombrie

Gaz Metan – Olimpia

Liberty – FC Bihor

ISCT – FCM Resita

Corvinul – Armatura

UTA – Unirea Dej

Lupeni – CFR Timisoara

Alba Iulia – U. Sannicolau

Gloria II – U. Cluj

ETAPA 8 Sambata 8 octombrie

FC Bihor – Gaz Metan

FCM Resita – Liberty

Armatura – ISCT

Unirea Dej – Corvinul

CFR Timisoara – UTA

U. Sannicolau – Lupeni

U. Cluj – Alba Iulia

Olimpia – Gloria II

ETAPA 9 Sambata 15 octombrie

Olimpia – FC Bihor

Gaz Metan – FCM Resita

Liberty – Armatura

ISCT – Unirea Dej

Corvinul – CFR Timisoara

UTA – U. Sannicolau

Lupeni – U. Cluj

Alba Iulia – Gloria II

ETAPA 10 Sambata 22 octombrie

FCM Resita – FC Bihor

Armatura – Gaz Metan

U. Dej – Liberty

CFR Timisoara – ISCT

U. Sannicolau – Corvinul

U. Cluj – UTA

Gloria II – Lupeni

Alba Iulia – Olimpia

ETAPA 11 Sambata 29 octombrie

Olimpia – FCM Resita

FC Bihor – Armatura

Gaz Metan – Unirea Dej

Liberty – CFR Timisoara

ISCT – U. Sannicolau

Corvinul – U. Cluj

UTA – Gloria II

Lupeni – Alba Iulia

ETAPA 12 Sambata 5 noiembrie

Armatura – FCM Resita

Unirea Dej – FC Bihor

CFR Timisoara – Gaz Metan

U. Sannicolau – Liberty

U. Cluj – ISCT

Gloria II – Corvinul

Alba Iulia – UTA

Lupeni – Olimpia

ETAPA 13 Sambata 12 noiembrie

Olimpia – Armatura

FCM Resita – Unirea Dej

FC Bihor – CFR Timisoara

Gaz Metan – U. Sannicolau

Liberty – U. Cluj

ISCT – Gloria II

Corvinul – Alba Iulia

UTA – Lupeni

ETAPA 14 Sambata 19 noiembrie

Unirea Dej – Armatura

CFR Timisoara – FCM Resita

U. Sannicolau – FC Bihor

U. Cluj – Gaz Metan

Gloria II – Liberty

Alba Iulia – ISCT

Lupeni – Deva

UTA – Olimpia

ETAPA 15 Sambata 26 noiembrie

Olimpia – Unirea Dej

Armatura – CFR Timisoara

FCM Resita – U. Sannicolau

FC Bihor – U. Cluj

Gaz Metan – Gloria II

Liberty – Alba Iulia

ISCT – Lupeni

Corvinul – UTA



0Comentarii

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici !