Programul turului ligii a II-a de fotbal

44Comentarii
Programul turului ligii a II-a de fotbal
ORADEA – Iata programul complet al Ligii 2 2007/2008. Prima etapa se joaca pe sambata 11 august, de la ora 11:00.

Programul turului

Etapa 1 (11 august)

CF Liberty Salonta – FC Arges
Muresul Deva – FC Bihor
CFR Timisoara – Minerul Lupeni
FC Târgoviste – Jiul Petrosani
FC Caracal – Poli II Timisoara
Ariesul Turda – Unirea Alba Iulia
CSM Râmnicu Vâlcea – Corvinul Hunedoara
FCM Resita – IS Câmpia Turzii
FC Drobeta Turnu Severin – Gaz Metan Medias

Etapa 2 (18 august)

Minerul Lupeni – Muresul Deva
FC BihorCF Liberty
FC Arges – FC Drobeta
Jiul – FC Caracal
Poli II Timisoara – CFR Timisoara
Unirea Alba Iulia – FC Târgoviste
Corvinul – Ariesul Turda
IS Câmpia Turzii – CSM Râmnicu Vâlcea
Gaz Metan Medias – FCM Resita

Etapa 3 (25 august)

FC Drobeta – FC Bihor
FCM Resita – FC Arges
CSM Râmnicu Vâlcea – Gaz Metan
FC Caracal – Unirea Alba Iulia
FC Târgoviste – Ariesul Turda
CFR Timisoara – Jiul
Muresul Deva – Poli II Timisoara
CF Liberty – Minerul Lupeni
IS Câmpia Turzii – Corvinul

Etapa 4 (1 septembrie)

Ariesul Turda – FC Caracal
Gaz Metan – IS Câmpia Turzii
Corvinul – FC Târgoviste
Unirea Alba Iulia – CFR Timisoara
Poli II Timisoara – CF Liberty
Jiul – Muresul Deva
Minerul Lupeni – FC Drobeta
FC Bihor – FCM Resita
FC Arges – CSM Râmnicu Vâlcea

Etapa 5 (8 septembrie)

FC Drobeta – Poli II Timisoara
FCM Resita – Minerul Lupeni
CSM Râmnicu Vâlcea – FC Bihor
FC Caracal – FC Târgoviste
CFR Timisoara – Ariesul Turda
Muresul Deva – Unirea Alba Iulia
CF Liberty – Jiul
Gaz Metan – Corvinul
IS Câmpia Turzii – FC Arges

Etapa 6 (15 septembrie)

Ariesul Turda – Muresul Deva
FC Târgoviste – CFR Timisoara
Corvinul – FC Caracal
Unirea Alba Iulia – CF Liberty
Poli II Timisoara – FCM Resita
Jiul – FC Drobeta
Minerul Lupeni – CSM Râmnicu Vâlcea
FC Bihor – IS Câmpia Turzii
FC Arges – Gaz Metan

Etapa 7 (22 septembrie)

FC Drobeta – Unirea Alba Iulia
FCM Resita – Jiul
CSM Râmnicu Vâlcea – Poli II Timisoara
CFR Timisoara – FC Caracal
Muresul Deva – FC Târgoviste
CF Liberty – Ariesul Turda
Gaz Metan – FC Bihor
IS Câmpia Turzii – Minerul Lupeni
FC Arges – Corvinul Hunedoara

Etapa 8 (29 septembrie)

Ariesul Turda – FC Drobeta
FC Caracal – Muresul Deva
FC Târgoviste – CF Liberty
Corvinul – CFR Timisoara
Unirea Alba Iulia – FCM Resita
Poli II Timisoara – IS Câmpia Turzii
Jiul – CSM Râmnicu Vâlcea
Minerul Lupeni – Gaz Metan
FC Bihor – FC Arges

Etapa 9 (6 octombrie)

FC Drobeta – FC Târgoviste
FCM Resita – Ariesul Turda
CSM Râmnicu Vâlcea – Unirea Alba Iulia
Muresul Deva – CFR Timisoara
CF Liberty – FC Caracal
Gaz Metan – Poli II Timisoara
IS Câmpia Turzii – Jiul
FC Bihor – Corvinul
FC Arges – Minerul Lupeni

Etapa 10 (13 octombrie)

Ariesul Turda – CSM Râmnicu Vâlcea
FC Caracal – FC Drobeta
FC Târgoviste – FCM Resita
CFR Timisoara – CF Liberty
Corvinul – Muresul Deva
Unirea Alba Iulia – IS Câmpia Turzii
Poli II Timisoara – FC Arges
Jiul – Gaz Metan
Minerul Lupeni – FC Bihor

Etapa 11 (20 octombrie)

FC Drobeta – CFR Timisoara
FCM Resita – FC Caracal
CSM Râmnicu Vâlcea – FC Târgoviste
CF Liberty – Muresul Deva
Gaz Metan – Unirea Alba Iulia
IS Câmpia Turzii – Ariesul Turda
Minerul Lupeni – Corvinul
FC Bihor – Poli II Timisoara
FC Arges – Jiul

Etapa 12 (24 octombrie)

Ariesul Turda – Gaz Metan
FC Caracal – CSM Râmnicu Vâlcea
FC Târgoviste – IS Câmpia Turzii
CFR Timisoara – FCM Resita
Muresul Deva – FC Drobeta
Corvinul – CF Liberty
Unirea Alba Iulia – FC Arges
Poli II Timisoara – Minerul Lupeni
Jiul – FC Bihor

Etapa 13 (27 octombrie)

FC Drobeta – CF Liberty
FCM Resita – Muresul Deva
CSM Râmnicu Vâlcea – CFR Timisoara
Gaz Metan – FC Târgoviste
IS Câmpia Turzii – FC Caracal
Poli II Timisoara – Corvinul
Minerul Lupeni – Jiul
FC Bihor – Unirea Alba Iulia
FC Arges – Ariesul Turda

Etapa 14 (3 noiembrie)

FC Drobeta – Corvinul
Ariesul Turda – FC Bihor
FC Caracal – Gaz Metan
FC Târgoviste – FC Arges
CFR Timisoara – IS Câmpia Turzii
Muresul Deva – FCM Râmnicu Vâlcea
CF Liberty – FCM Resita
Unirea Alba Iulia – Minerul Lupeni
Jiul – Poli II Timisoara

Etapa 15 (10 noiembrie)

FCM Resita – FC Drobeta
CSM Râmnicu Vâlcea – CF Liberty
Gaz Metan – CFR Timisoara
IS Câmpia Turzii – Muresul Deva
Corvinul – Jiul
Poli II Timisoara – Unirea Alba Iulia
Minerul Lupeni – Ariesul Turda
FC Bihor – FC Târgoviste
FC Arges – FC Caracal

Etapa 16 (17 noiembrie)

FC Drobeta – CSM Râmnicu Vâlcea
FCM Resita – Corvinul
Ariesul Turda – Poli II Timisoara
FC Caracal – FC Bihor
FC Târgoviste – Minerul Lupeni
CFR Timisoara – FC Arges
Muresul Deva – Gaz Metan
CF Liberty – IS Câmpia Turzii
Unirea Alba Iulia – Jiul

Etapa 17 (24 noiembrie)

CSM Râmnicu Vâlcea – FCM Resita
Gaz Metan – CF Liberty
IS Câmpia Turzii – FC Drobeta
Corvinul – Unirea Alba Iulia
Poli II Timisoara – FC Târgoviste
Jiul – Ariesul Turda
Minerul Lupeni – FC Caracal
FC Bihor – CFR Timisoara
FC Arges – Muresul Deva

Gavril Nutiu



44Comentarii

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

inca 1000 caractere ramase

versiunea HTML a comentariilor