PROGRAMUL TURULUI LIGII A II-A, SERIA A II-A

  Etapa I Liberty Salonta    -    CSM Râmnicu Vâlcea Fortuna Covaci    -    Dacia Mioveni Şimleul Silvaniei    -    Drobeta Turnu Severin FC Argeş    -    FCM Târgu Mureş Minerul Lupeni    -    Arieşul Turda CS Otopeni    -    Mureşul Deva Gaz Metan CFR Craiova    -    U Cluj FC Baia Mare    -    UTA Arad FC Bihor Oradea    -    Jiul Petroşani […]

 

Etapa I


Liberty Salonta    -   
CSM Râmnicu Vâlcea


Fortuna Covaci    -   
Dacia Mioveni


Şimleul Silvaniei   
-    Drobeta Turnu Severin


FC Argeş    -    FCM
Târgu Mureş


Minerul Lupeni    -   
Arieşul Turda


CS Otopeni    -   
Mureşul Deva


Gaz Metan CFR Craiova   
-    U Cluj


FC Baia Mare    -    UTA
Arad


FC Bihor Oradea    -   
Jiul Petroşani


Etapa a II-a


CSM Râmnicu Vâlcea   
-    Fortuna Covaci


Dacia Mioveni    -   
Şimleul Silvaniei


Drobeta Turnu Severin   
-    FC Argeş


FCM Târgu Mureş   
-    CS Otopeni


Arieşul Turda   
-    Gaz Metan CFR Craiova


Mureşul Deva    -   
Minerul Lupeni


U Cluj    -    FC Baia
Mare


UTA Arad    -    FC Bihor
Oradea


Jiul Petroşani   
-    Liberty Salonta


Etapa a III-a


Liberty Salonta    -   
UTA Arad


Fortuna Covaci    -   
Jiul Petroşani


Şimleul Silvaniei   
-    CSM Râmnicu Vâlcea


Minerul Lupeni    -   
FCM Târgu Mureş


CS Otopeni    -    FC
Argeş


Gaz Metan CFR Craiova   
-    Mureşul Deva


FC Baia Mare    -   
Arieşul Turda


FC Bihor Oradea    -    U
Cluj


Dacia Mioveni    -   
Drobeta Turnu Severin


Etapa a IV-a


FC Argeş    -   
Minerul Lupeni


CSM Râmnicu Vâlcea   
-    Dacia Mioveni


Drobeta Turnu Severin   
-    CS Otopeni


FCM Târgu Mureş   
-    Gaz Metan CFR Craiova


Arieşul Turda   
-   FC Bihor Oradea


Mureşul Deva    -   
FC Baia Mare


U Cluj    -    Liberty
Salonta


UTA Arad    -    Fortuna
Covaci


Jiul Petroşani   
-    Şimleul Silvaniei


Etapa a V-a


Liberty Salonta    -   
Arieşul Turda


Fortuna Covaci    -    U
Cluj


Şimleul Silvaniei   
-    UTA Arad


Minerul Lupeni    -    CS
Otopeni


Gaz Metan CFR Craiova   
-    FC Argeş


FC Baia Mare    -    FCM
Tg Mureş


FC Bihor Oradea    -   
Mureşul Deva


CSM Râmnicu Vâlcea   
-    Drobeta Turnu Severin


Dacia Mioveni    -   
Jiul Petroşani


Etapa a VI-a


FC Argeş    -    FC
Baia Mare


CS Otopeni    -    Gaz
Metan CFR Craiova


Drobeta Turnu Severin   
-    Minerul Lupeni


FCM Târgu Mureş   
-  FC Bihor Oradea


Arieşul Turda   
-    Fortuna Covaci


Mureşul Deva    -   
Liberty Oradea


U Cluj    -   
Şimleul Silvaniei


UTA Arad    -    Dacia
Mioveni


Jiul Petroşani   
-    CSM Râmnicu Vâlcea


 

Etapa a VII-a


Liberty Salonta  -    FCM Tg
Mureş


Fortuna Covaci    -   
Mureşul Deva


Şimleul Silvaniei   
-    Arieşul Turda


Gaz Metan CFR Craiova   
-    Minerul Lupeni


FC Baia Mare    -    CS
Otopeni


FC Bihor Oradea    -   
FC Argeş


CSM Râmnicu Vâlcea   
-    UTA Arad


Dacia Mioveni    -    U
Cluj


Jiul Petroşani   
-    Drobeta Turnu Severin


 

Etapa a VIII-a


FC Argeş    -   
Liberty Salonta


Minerul Lupeni    -    FC
Baia Mare


CS Otopeni    -  FC 
Bihor Oradea


Drobeta Turnu Severin   
-    Gaz Metan CFR Craiova


FCM Târgu Mureş   
-    Fortuna Covaci


Arieşul Turda   
-    Dacia Mioveni


Mureşul Deva    -   
Şimleul Silvaniei


U Cluj    -    CSM
Râmnicu Vâlcea


UTA Arad    -    Jiul
Petroşani


 

Etapa a IX-a


Liberty Salonta    -   
CS Otopeni


Fortuna Covaci    -    FC
Argeş


Şimleul Silvaniei   
-    FCM Târgu Mureş


FC Baia Mare    -    Gaz
Metan CFR Craiova


FC Bihor Oradea    -   
Minerul Lupeni


CSM Râmnicu Vâlcea   
-    Arieşul Turda


Dacia Mioveni    -   
Mureşul Deva


UTA Arad    -    Drobeta
Turnu Severin


Jiul Petroşani   
-    U Cluj


 

Etapa a X-a


FC Argeş    -   
Şimleul Silvaniei


Minerul Lupeni    -   
Liberty Salonta


CS Otopeni    -   
Fortuna Covaci


Gaz Metan CFR Craiova   
-  FC  Bihor Oradea


Drobeta Turnu Severin   
-    FC Baia Mare


FCM Târgu Mureş   
-    Dacia Mioveni


Arieşul Turda   
-    Jiul Petroşani


Mureşul Deva    -   
CSM Râmnicu Vâlcea


U Cluj    -    UTA Arad


 

Etapa a XI-a


Liberty Salonta    -   
Gaz Metan CFR Craiova


Fortuna Covaci    -   
Minerul Lupeni


Şimleul Silvaniei   
-    CS Otopeni


FC Bihor Oradea    -   
FC Baia Mare


CSM Râmnicu Vâlcea   
-    FCM Târgu Mureş


Dacia Mioveni    -    FC
Argeş


U Cluj    -    Drobeta
Turnu Severin


UTA Arad    -   
Arieşul Turda


Jiul Petroşani   
-    Mureşul Deva


 

Etapa a XII-a


FC Argeş    -    CSM
Râmnicu Vâlcea


Minerul Lupeni    -   
Şimleul Silvaniei


CS Otopeni    -    Dacia
Mioveni


Gaz Metan CFR Craiova   
-    Fortuna Covaci


FC Baia Mare    -   
Liberty Salonta


Drobeta Turnu Severin    - FC 
Bihor Oradea


FCM Târgu Mureş   
-    Jiul Petroşani


Arieşul Turda   
-    U Cluj


Mureşul Deva    -   
UTA Arad


 

Etapa a XIII-a


Liberty Salonta    -  FC 
Bihor Oradea


Fortuna Covaci    -    FC
Baia Mare


Şimleul Silvaniei   
-    Gaz Metan CFR Craiova


CSM Râmnicu Vâlcea   
-    CS Otopeni


Dacia Mioveni    -   
Minerul Lupeni


Arieşul Turda   
-    Drobeta Turnu Severin


U Cluj    -   
Mureşul Deva


UTA Arad    -    FCM
Târgu Mureş


Jiul Petroşani   
-    FC Argeş


 

Etapa a XIV-a


Liberty Salonta   -    Drobeta
Turnu Severin


FC Argeş    -    UTA
Arad


Minerul Lupeni    -   
CSM Râmnicu Vâlcea


CS Otopeni    -    Jiul
Petroşani


Gaz Metan CFR Craiova   
-    Dacia Mioveni


FC Baia Mare    -   
Şimleul Silvaniei


FC Bihor Oradea    -   
Fortuna Covaci


FCM Tg Mureş    -   
U Cluj


Mureşul Deva    -   
Arieşul Turda


 

Etapa a XV-a


Fortuna Covaci    -   
Liberty Salonta


Şimleul Silvaniei   
-  FC  Bihor Oradea


CSM Râmnicu Vâlcea   
-    Gaz Metan CFR Craiova


Dacia Mioveni    -    FC
Baia Mare


Drobeta Turnu Severin   
-    Mureşul Deva


Arieşul Turda   
-    FCM Târgu Mureş


U Cluj    -    FC
Argeş


UTA Arad    -    CS
Otopeni


Jiul Petroşani   
-    Minerul Lupeni


 

Etapa a XVI-a


Liberty Salonta   -   
Şimleul Silvaniei


Fortuna Covaci    -   
Drobeta Turnu Severin


FC Argeş    -   
Arieşul Turda


Minerul Lupeni    -   
UTA Arad


CS Otopeni    -    U Cluj


Gaz Metan CFR Craiova   
-    Jiul Petroşani


FC Baia Mare    -    CSM
Râmnicu Vâlcea


FC Bihor Oradea    -   
Dacia Mioveni


FCM Târgu Mureş   
-    Mureşul Deva


 

Etapa a XVII-a


Şimleul Silvaniei   
-    Fortuna Covaci


CSM Râmnicu Vâlcea   
-  FC  Bihor Oradea


Dacia Mioveni    -   
Liberty Salonta


Drobeta Turnu Severin   
-    FCM Târgu Mureş


Arieşul Turda   
-    CS Otopeni


Mureşul Deva    -   
FC Argeş


U Cluj    -    Minerul
Lupeni


UTA Arad    -    Gaz
Metan CFR Craiova


Jiul Petroşani   
-    FC Baia Mare

Taguri: , ,


0Comentarii

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici !