18. august 2010 12:00; Reactualizat la: 18.08.2010 12:00


Pamela Anderson vine în România

Pamela Anderson vine în România
Pamela Anderson vine în România pentru a participa la prima petrecere europeană Playboy Mansion, organizată de Mansion Events – prin licenţă acordată de Playboy Enterprises Inc., USA -, care va avea loc pe 17 septembrie, de la ora 22.00, la Palatul Snagov.

Potrivit organizatorilor, aceasta este pentru prima dată când binecunoscuta petrecere americană va fi organizată şi în Europa, urmând acelaşi concept cu cea din SUA.

Playboy Mansion Party by Mansion Events este o petrecere elitistă, dedicată exclusiv bărbaţilor. Tema primei petreceri – dintr-o serie de evenimente similare care urmează să se desfăşoare în România – este Royal Candy.

Pamela Anderson, în vârstă de 43 de ani, este actriţă şi fotomodel, fiind cunoscută în special pentru rolurile din serialele de televiziune “Meşterul casei”, “Baywatch” şi “V.I.P.”. Ea a fost desemnată Playmate-ul lunii februarie 1990 de editorii revistei Playboy. De asemenea, Pamela Anderson este o înfocată susţinătoare a drepturilor animalelor.

Pamela Anderson va sta în România trei zile. Programul oficial al vedetei va fi anunţat în curând. “Este minunat că o asemenea petrecere are loc şi în România. Va fi cu siguranţă un eveniment deosebit şi sunt sigură că va căpăta o regularitate în peisajul entertainment-ului românesc, pentru a deveni, într-o perioadă relativ scurtă de timp, cea mai anticipată petrecere a anului, prin invitaţii săi – vedete şi oameni de afaceri din întreaga lume“, declară Oana Roman, Event Ambassador al Playboy Mansion by Mansion Events.

Royal Candy, un eveniment Playboy Mansion Event by Mansion Events, va avea loc pe 17 septembrie, de la ora 22.00, la Palatul Snagov.

Sursa: Mediafax.ro



Recomanda articolul

Parerea ta
Care este parerea ta?
Filtreaza comentariile  | 
Filtru comentarii Inchide optiunile  X



Ultimele stiri din categoria Oameni
Giorgio Armani – primavara 2012 la Paris Fashion Week
In “orasul luminilor”, toti marii designeri si-au etalat colectiile de primavara in saptamana dedicata modei. [...] mai multe »
Anul acesta bat clopote de nunta in lumea mondena
Printre cei care isi vor spune DA anul acesta se numara: Elena Gheorghe si Cornel Ene, Brigitte Sfat si Ilie Nastase, [...] mai multe »
Ce are in poseta Regina Elisabeta?
O biografa regala sustine ca stie care este continutul posetei Reginei Elisabeta. mai multe »
20 de idei de cadouri pentru Ziua Indragostitilor
Nu conteaza daca ai o jumatate sau o prietena in viata ta carora trebuie sa le cumperi cadouri, sau daca pur si simplu [...] mai multe »
Anteprima prezinta colectia de primavara-vara 2012
Colectia de primavara-vara 2012 Anteprima readuce stilul minimalist, caracteristic designer-ului Izumi Ogino. Pe podium, [...] mai multe »
Actritele din Gossip Girl sunt muze pentru designeri, partea a II-a
Leighton Meester este vazuta ca o noua Audrey Hepburn, in mare parte datorita personajului ei din Gossip Girl, Blair [...] mai multe »
Mai multe din categorie »

feedback

Logare



Ti-ai uitat parola?
Inregistrare user nou