TROFEUL GAVELLA ORADEA 2008

ORADEA - Rezultate înregistrate:SIMPLU, TURUL I:Laurenţiu Gavrilă (România) – Adrian Sikora (Slovacia) 6-3, 2-6, 6-3Ilie Aurelian Giurgiu – Adrian Daniel Simon (ambii România) 3-6, 3-6Bogdan Leonte (România) – Andrei Plotnyi (Rusia) 4-6, 7-5, 7-6 (5) SIMPLU, SFERTURI DE FINALĂ:Gabriel Moraru (România) – Zachary Van Min (Austria) 6-7, 7-6, 6-1Andrei Mlendea – Paul Mihai Puşcaşu (ambii România) 6-3, […]

ORADEA - Rezultate înregistrate:

SIMPLU, TURUL I:

Laurenţiu Gavrilă (România) – Adrian Sikora (Slovacia) 6-3, 2-6, 6-3

Ilie Aurelian Giurgiu – Adrian Daniel Simon (ambii România) 3-6, 3-6

Bogdan Leonte (România) – Andrei Plotnyi (Rusia) 4-6, 7-5, 7-6 (5)

 

SIMPLU, SFERTURI DE FINALĂ:

Gabriel Moraru (România) – Zachary Van Min (Austria) 6-7, 7-6, 6-1

Andrei Mlendea – Paul Mihai Puşcaşu (ambii România) 6-3, 6-3

Vladislav Bondarenko (Ucraina) – Laurenţiu Gavrilă (România) 6-0, 6-0

Steven Goh (Australia) – Balázs György (Ungaria) 6-4,6-3

Robert Varga (Ungaria) – Adrian Daniel Simon (România) 6-2, 6-4

Kellner Adam (Ungaria) – Robert Coman (Ungaria) 6-1, 6-4

Andrei Ciumac (Republica Moldova) – Bogdan Leonte (România) 7-5, 6-4

Petru Mihai Luncanu (România) – Radu Albot (Republica Moldova) 6-1, 7-5

 

SEMIFINALE:

Gabriel Moraru (România) – Vladislav Bondarenko (Ucraina)

Steven Goh (Australia) – Robert Varga (Ungaria)

Kellner Adam (Ungaria) – Andrei Ciumac (Republica Moldova)

Andrei Mlendea – Petru Luncanu (ambii România)

Partidele au loc în cursul dimineţii de mâine

DUBLU, SFERTURI DE FINALĂ:

Andrei Mlendea, Bogdan Leonte (ambii România) – Alexandru Lazăr, Paul Mihai Puşcaşu (ambii România) 6-0, 6-0

Radu Albot, Andrei Ciumac (ambii Republica Moldova) – Marko Pazman, Dino Salopek (ambii Croaţia) 2-0 (neprezentare)

Steven Goh, Zachary Van Min (ambii Austria) – Cosmin Georgescu (România), Kristijan Mesaros (Croaţia)  7-5, 6-2

Vladislav Bondarenko (Ucraina), Andrei Plotnyi (Rusia) – Valentin Palas, Alexandru Stohor (ambii România)  6-2, 6-3

 

DUBLU, SEMIFINALE:

Andrei Mlendea, Bogdan Leonte (ambii România) – Radu Albot, Andrei Ciumac (ambii Republica Moldova)

Steven Goh, Zachary Van Min (ambii Austria) – Vladislav Bondarenko (Ucraina), Andrei Plotnyi (Rusia)

Meciurile se dispută în cursul după-amiezii de azi

 

Gavril Nutiu



0Comentarii

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici !