BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
Bihon CSM Oradea
Jaizec Lottie nu a revenit încă la antrenamente și este puțin probabil să poată juca în startul semifinalei

Jaizec Lottie nu a revenit încă la antrenamente și este puțin probabil să poată juca în startul semifinalei

De Gavril Nuțiu
la 6 May 2026 10:56 Reactualizat la: 6 May 2026 13:06
6 May 2026 10:56 Reactualizat la: 6 May 2026 13:06
CSM CSU Raiffeisen Oradea s-a calificat în semifinalele turneului play off al Ligii Naționale de baschet masculin, unde va întâlni învingătoarea sfertului de finală dintre Dinamo și Rapid.
Scris de Gavril Nuțiu - CSM CSU Raiffeisen Oradea s-a calificat în semifinalele turneului play off al Ligii Naționale de baschet masculin, unde va întâlni învingătoarea sfertului de finală dintre Dinamo și Rapid.

Trimite articolul

X

 

Jaizec Lottie nu este încă apt de joc FOTO: CSM ORADEA FB

Echipa noastră își va cunoaște adversara în seara zilei de miercuri, după meciul 5 (decisiv) al seriei dintre cele două formații bucureștene.

Din păcate, echipa „leilor roșii” nu se va putea baza cel puțin în primul meci al semifinalei pe aportul fundașului Jaizec Lottie. Jucătorul american s-a accidentat la genunchi înaintea sferturilor de finală, iar de atunci efectuează un program de recuperare și tratament.

Până acum, el nu a revenit la antrenamentele echipei și este foarte puțin probabil că ar putea deveni apt de joc pentru startul semifinalei.

Primul meci dintre CSM CSU Raiffeisen și Dinamo/Rapid va avea loc duminică, 10 mai, cu începere de la ora 19:15, la Oradea Arena. Meciul doi este programat marți, 12 mai, de la ora 18:00, la aceeași locație.

Trimite articolul

X
Taguri:
antrenamente ,
baschet ,
csm oradea ,
Jaizec Lottie ,
semifinale
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    650 de retrageri în 8 ani. Orădeancă anchetată pentru că a scos nejustificat 1,5 milioane de lei din contul firmei
    O femeie de 58 de ani, din Oradea, a fost condusă joi la sediul Poliției Bihor, unde a fost audiată într-un dosar în care este cercetată pentru infracțiuni de evaziune fiscală și delapidare.

    Cultură

    Divertis, Compact, Horaţiu Mălăele, Marius Bodochi şi Răzvan Vasilescu, printre invitaţii Tipografiei de idei. Vezi programul complet
    Programul estival al Muzeului Ţării Crişurilor va avea loc în perioada 26 iunie – 7 august.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO
    Un nou punct de atracție la Cetatea Oradea. Restaurarea Bastionului Crăișorul se apropie de final
    Procesul de reabilitare și restaurare a Cetății Oradea continuă într-un ritm susținut. Lucrările de consolidare și restaurare a Bastionului Crăișorul au ajuns la un stadiu de execuție de aproximativ 85%, obiectivul urmând să fie finalizat până la data de 31 august 2026.

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă în Sântandrei

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă Cheriu, Felcheriu, Sărand și Alparea

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă întrerupere alimentare apă în Nojorid

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Contre online pe o poartă. Primarul Florin Birta îi bate obrazul liderului USR Bihor în cazul unei postării pe tema Art Nouveau
    Potrivit unei postări din 10 iunie pe pagina sa de socializare, liderul USR Bihor, Silviu Dehelean, deplângea situația unei porți în stil Art Nouveau de la un imobil de pe strada Iuliu Maniu, care ar fi fost înlocuită cu o poartă din tablă.

    FC Bihor

    Mesaj de despărțire! „Mulțumesc FC Bihor pentru perioada scurtă, dar foarte frumoasă”
    Curtat intens de Sepsi Sfântu Gheorghe, fundașul stânga Bogdan Vătăjelu (33 de ani) a postat joi un mesaj de la revedere pe pagina lui de facebook.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Un nou Cod galben de furtuni și grindină în Bihor
    Joi, 11 iunie, de la ora 10:00 şi până diseară, la ora 21:00, mai multe zone din Maramureș, Transilvania, Oltenia, vestul și nord-vestul Munteniei, vestul și nordul Moldovei și zona montană se află sub cod galben de furtuni şi grindină.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X