BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
A treia editie a Targului Creselor

A treia editie a Targului Creselor

la 30 May 2011 11:13 Reactualizat la: 30 May 2011 11:13
30 May 2011 11:13 Reactualizat la: 30 May 2011 11:13
<p>Oraselul Copiilor va gazdui in perioada 1-3 iunie, cea de-a treia editie a Targului Creselor organizata de Administratia Social Comunitara Oradea(ASCO)</p>
Scris de IM:BIHOR_ONLINE - <p>Oraselul Copiilor va gazdui in perioada 1-3 iunie, cea de-a treia editie a Targului Creselor organizata de Administratia Social Comunitara Oradea(ASCO)</p>

Trimite articolul

X

Parintii pot alege cea mai buna cresa pentru copii lor

Targul isi propune sa promoveze serviciile sociale specializate de ingrijire si educaţie timpurie destinate copiilor pana la 4 ani, acordate in cele 10 crese din cadrul Centrului de Ingrijire si Educatie Timpurie Oradea, aflat în subordinea ASCO.

„Targul Creselor isi doreste sa promoveze serviciile oferite prin activitatea celor 10 creşe, care apartin administraţiei locale, astfel incat beneficiarii acestor servicii sa poată fi cat mai bine informati, avand in acelasi timp si posibilitatea sa faca comparatie intre serviciile oferite”, a spus viceprimarul Biro Rozalia.

Si cresele particulare

Ca o premiera pentru targul din acest an este faptul ca vor fi invitate sa ia parte si cresele particulare, pentru ca oradenii sa isi aleaga serviciile cele mai convenabile.

,,Ca element de noutate, anul acesta vom invita si cresele private, tocmai ca oferta sa fie una cat mai diversificata, iar beneficiarii sa poată alege intre mai multe servicii”, a spus directoarea ASCO, d-na Zita Koncsek.

Targul va fi deschis intre orele 16:00-20:00 pe perioada tuturor celor trei zile.

Trimite articolul

X
Taguri:
bihor ,
oradea ,
Oraselul Copiilor ,
targul creselor
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    Economic

    Marketing fără consimțământ și date inexacte: un operator online de jocuri de noroc, amendat cu 35.000 de euro
    Un operator de gambling a fost amendat pentru SMS-uri nesolicitate și date inexacte.

    România

    Moțiunea de cenzură împotriva guvernului Bolojan a fost depusă la Parlament. De câti parlamentari a fost semnată
    Moțiunea de cenzură inițiată de grupurile parlamentare PSD, AUR și PACE - Întâi România a fost depusă marți la Parlament.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO/VIDEO
    Motocicletele SMURD din Bihor, intervenții la secundă: peste 270 de misiuni și vieți salvate înaintea ambulanței
    Evenimentul în care s-a prezentat bilanțul activității serviciului moto, precum și importanța acestuia s-a desfășurat în dimineața zilei de marți, 28 aprilie, în cadrul Pieței 100.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    România

    Piața românească a berii, la un minim istoric în 2025, pe fondul creșterii galopante a accizelor
    Piața berii din România a scăzut cu 4% în 2025, la un minim istoric, respectiv 14,4 milioane de hectolitri, cel mai mic nivel din ultimii 20 de ani, pe fondul creșterii accizei la bere cu 26,2% în ultimele 15 luni, a anunțat, luni, directorul general al Asociației Berarii României, Constantin Bratu. 1

    România

    Senatoarea Victoria Stoiciu și-a dat demisia din PSD după înțelegerea cu AUR: „Nu voi gira niciodată normalizarea fascismului”
    Senatoarea Victoria Stoiciu și-a dat demisia, marți, din Partidul Social Democrat, după ce a refuzat să semneze moțiunea de cenzură inițiată de PSD și AUR împotriva Guvernului condus de Ilie Bolojan. 1

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Bihorul, sub presiunea virozelor: creșteri alarmante ale cazurilor și internărilor într-o singură săptămână
    Numărul infecțiilor respiratorii a continuat să crească în județul Bihor, în perioada 20–26 aprilie, comparativ cu săptămâna anterioară, potrivit datelor Direcției de Sănătate Publică Bihor.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X