BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Licarire de speranta pentru geamana accidentata

Licarire de speranta pentru geamana accidentata

la 17 June 2011 10:04
17 June 2011 10:04
<p>Sora gemenei decedată sâmbăta trecută în accident rutier este putin mai bine.</p>
Scris de IM:BIHOR_ONLINE - <p>Sora gemenei decedată sâmbăta trecută în accident rutier este putin mai bine.</p>

Trimite articolul

X

Speranţa şi truda medicilor de la secţia de terapie intensivă prinde contur. Ei ne-au informat că pacienta nu mai este ventilată mecanic. Totuşi, tânăra rămâne încă intubată, au adăugat medicii, care amintesc că pacienta a suferit un traumatism cranian extrem de sever. Din pricina gravităţii suferinţei provocată în accident, doctorii rămân încă rezervaţi în privinţa prognosticului. Un caz similar s-a consumat în urmă cu câţiva ani la Sâmartin când o profesoară a fost lovită în plin pe trecerea de pietoni. Cu toată strădania depusă şi atunci de doctori, femeia a murit la circa trei luni de la accident.

Viteza – 90 km/h

În timp ce doctorii forţează imposibilul pentru a reda viaţa tinerei accidentate, poliţiştii au stabilit că şoferul vinovat de accidentul mortal de sâmbăta trecută circulase cu 90 km/h. Kiss Iuliu nu a redus viteza şi a lovit cu bolidul său maşina Tico în care se aflau gemenele şi încă o rudă a lor, şi ea rănită.

Amintim că şoferul e învinuit de ucidere din culpă şi vătămare corporală şi că, în final, e cercetat în stare de arest preventiv pentru accidentul mortal produs la intersecţia str. Meşteşugarilor cu str. Barcăului, sâmbătă 11 iunie 2011.

  • Iuliu Kiss Alexandru a fost arestat
  • Accident mortal in Iosia
  • Video: Soferul a fost adus la Parchet
  • Geamana lupta inca cu moartea
  • Soferul vinovat a fost retinut

Trimite articolul

X
Taguri:
accident mortal ,
kiss iuliu
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    ADVERTORIAL
    Comunicat de presă

    Cultură

    GALERIE FOTO
    Artista Amalia Verzea a vernisat, la Muzeul Ţării Crişurilor, expoziţia personală „Arta vitraliului la 360°”
    Lucrările expuse au fost realizate pe parcursul a peste trei decenii de activitate, atât în Italia cât şi în România.

    Bihon CSM Oradea

    „Leii roșii” s-au făcut de râs la Sibiu! Liderul din LNBM a pierdut pe terenul echipei de pe locul 10!
    Prestația slabă a CSM CSU Raiffeisen Oradea s-a soldat cu a patra înfrângere stagională, suferită pe terenul echipei care avea 12 victorii și 12 înfrângeri în campionat.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Profesorul de sport de la Colegiul „Iosif Vulcan” din Oradea, acuzat că a agresat sexual un elev, trimis în judecată
    Parchetul Bihor a finalizat ancheta și a dispus trimiterea în judecată a lui Cătălin Marius Urs, profesorul de sport în vârstă de 48 de ani din cadrul Colegiul Național „Iosif Vulcan” din Oradea, acuzat de agresiune sexuală asupra unui elev de 9 ani.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    O fetiță de 11 ani, din Bihor, agresată sexual de tatăl vitreg. Mama sa ar fi încercat să o convingă să-și retragă acuzațiile
    Doi soți din localitatea bihoreană Drăgănești au fost trimiși în judecată de procurorii Parchetului Bihor, bărbatul fiind acuzat că și-a agresat sexual fiica vitregă, de doar 11 ani la momentul comiterii faptei, în timp ce femeia ar fi încercat să o determine pe minoră să-și retragă acuzațiile.

    Economic

    Guvernul scade acciza la motorină cu 30 de bani și impune o singură modificare zilnică a prețurilor
    Într-un context marcat de volatilitatea prețurilor la carburanți și presiuni tot mai mari din partea transportatorilor și agricultorilor, autoritățile de la București au decis să intervină direct asupra mecanismelor de formare a prețului la motorină.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X