Traseul liniei 10: … – Piaţa 1 Decembrie – Piaţa Cetăţii – D. Cantemir – Lugojului – Sextil Puşcariu (staţie Şcoala „D. Cantemir”) – Ştefan Zweig – Războieni – Seleușului.
Traseul Liniei 12: … – Horea – Piaţa 22 Decembrie – Sextil Puşcariu (staţie Şcoala „D. Cantemir”) – Ştefan Zweig – Războieni, iar în continuare traseul rămâne nemodificat până la staţia cap linie Kaufland Nufărul.
Traseul Liniei 20: … – Piaţa 1 Decembrie – Piaţa Cetăţii – D. Cantemir – Lugojului – Sextil Puşcariu (staţie Şcoala „D. Cantemir”) – Ştefan Zweig – Războieni, iar în continuare traseul rămâne nemodificat până la staţia cap linie Morii nr. 4.
Pe parcursul acestei perioade, staţiile de autobuz Gheorghe Costaforu şi Muntele Găina (spre Războieni) nu vor fi operaţionale.
Citiți principiile noastre de moderare aici!