PROGRAMUL RETURULUI DIN LIGA A II-a SERIA A II-a

Etapa 16 (17 martie)

Gloria Bistrita – Chindia Targovist

Muresul Deva – Luceafarul Felix

FC Arges – FC Maramures

Juventus Bucuresti – UTA Arad

Ariesul Turda – Gaz Metan Severin 0-3

CSM Rm. Valcea – Unirea Alba Iulia

FC Bihor Oradea – Poli Timisoara

ALRO Slatina – FC Olt

 

Etapa 17 (24 martie)

Chindia Targoviate – Muresul Deva

Luceafarul Felix – FC Arges

FC Maramures – Juventus Bucuresti

UTA Arad – Ariesul Turda 3-0

Gaz Metan Severin – CSM Rm. Vâlcea

Unirea Alba Iulia – FC Bihor Oradea

Poli Timisoara – ALRO Slatina

FC Olt – Gloria Bistrita

 

Etapa 18 (31 martie)

Gloria Bistrita – Muresul Deva

FC Arges – Chindia Targoviste

Juventus Bucuresti – Luceafarul Felix

Ariesul Turda – FC Maramures 0-3

CSM Rm. Valcea – UTA Arad

FC Bihor Oradea – Gaz Metan Severin

ALRO Slatina – Unirea Alba Iulia

FC Olt – Poli Timisoara

 

Etapa 19 (4 aprilie)

Muresul Deva – FC Arges

Chindia Targoviste – Juventus Bucuresti

Luceafarul Felix – Ariesul Turda 3-0

FC Maramures – CSM Rm. Valcea

UTA Arad – FC Bihor Oradea

Gaz Metan Severin – ALRO Slatina

Unirea Alba Iulia – FC Olt

Poli Timisoara – Gloria Bistrita

 

Etapa 20 (7 aprilie)

Gloria Bistrita – FC Arges

Juventus Bucuresti – Muresul Deva

Ariesul Turda – Chindia Targoviste 0-3

CSM Rm. Valcea – Luceafarul Felix

FC Bihor Oradea – FC Maramures

ALRO Slatina – UTA Arad

FC Olt – Gaz Metan Severin

Poli Timisoara – Unirea Alba Iulia

 

Etapa 21 (14 aprilie)

FC Arges – Juventus Bucuresti

Muresul Deva – Ariesul Turda 3-0

Chindia Targoviste – CSM Rm. Valcea

Luceafarul Felix – FC Bihor

FC Maramures – ALRO Slatina

UTA Arad – FC Olt

Gaz Metan Severin – Poli Timisoara

Unirea Alba Iulia – Gloria Bistrita

 

Etapa 22 (21 aprilie)

Gloria Bistrita – Juventus Bucuresti

Ariesul Turda – FC Arges 0-3

CSM Rm. Valcea – Muresul Deva

FC Bihor Oradea – Chindia Targoviste

ALRO Slatina – Luceafarul Felix

FC Olt – FC Maramures

Poli Timisoara – UTA Arad

Unirea Alba Iulia – Gaz Metan Severin

 

Etapa 23 (25 aprilie)

Juventus Bucuresti – Ariesul Turda 3-0

FC Arges – CSM Rm. Valcea

Muresul Deva – FC Bihor Oradea

Chindia Targoviste – ALRO Slatina

Luceafarul Oradea – FC Olt

FC Maramures – Poli Timisoara

UTA Arad – Unirea Alba Iulia

Gaz Metan Severin – Gloria Bistrita

 

Etapa 24 (28 aprilie)

Ariesul Turda – Gloria Bistrita 0-3

CSM Rm. Valcea – Juventus Bucuresti

FC Bihor Oradea – FC Arges

ALRO Slatina – Muresul Deva

FC Olt – Chindia Targoviste

Poli Timisoara – Luceafarul Felix

Unirea Alba Iulia – FC Maramures

Gaz Metan Severin – UTA Arad

 

Etapa 25 (5 mai)

Ariesul Turda – CSM Rm. Valcea 0-3

Juventus Bucuresti – FC Bihor Oradea

FC Arges – ALRO Slatina

Muresul Deva – FC Olt

Chindia Targoviste – Poli Timisoara

Luceafarul Felix – Unirea Alba Iulia

FC Maramures – Gaz Metan Severin

Gloria Bistrita – UTA Arad

 

Etapa 26 (12 mai)

CSM Rm. Valcea – Gloria Bistrita

FC Bihor – Ariesul Turda 3-0

ALRO Slatina – Juventus Bucuresti

FC Olt – FC Arges

Poli Timisoara – Muresul Deva

Unirea Alba Iulia – Chindia Targoviste

Gaz Metan Severin – Luceafarul Felix

UTA Arad – FC Maramures

 

Etapa 27 (16 mai)

CSM Rm. Valcea – FC Bihor

Ariesul Turda – ALRO Slatina 0-3

Juventus Bucuresti – FC Olt

FC Arges – Poli Timisoara

Muresul Deva – Unirea Alba Iulia

Chindia Targoviste – Gaz Metan Severin

Luceafarul Felix – UTA Arad

Gloria Bistrita – FC Maramures

 

Etapa 28 (19 mai)

FC Bihor Oradea – Gloria Bistrita

ALRO Slatina – CSM Rm. Valcea

FC Olt – Ariesul Turda 3-0

Poli Timisoara – Juventus Bucuresti

Unirea Alba Iulia – FC Arges

Gaz Metan Severin – Muresul Deva

UTA Arad – Chindia Targoviste

FC Maramures – Luceafarul Felix

 

Etapa 29 (26 mai)

FC Bihor Oradea – ALRO Slatina

CSM Rm. Valcea – FC Olt

Ariesul Turda – Poli Timisoara 0-3

Juventus Bucuresti – Unirea Alba Iulia

FC Arges – Gaz Metan Severin

Muresul Deva – UTA Arad

Chindia Targoviste – FC Maramures

Gloria Bistrita – Luceafarul Felix

 

Etapa 30 (2 iunie)

ALRO Slatina – Gloria Bistrita

FC Olt – FC Bihor Oradea

Poli Timisoara – CSM Rm. Valcea

Unirea Alba Iulia – Ariesul Turda 3-0

Gaz Metan Severin – Juventus Bucuresti

UTA Arad – FC Arges

FC Maramures – Muresul Deva

Luceafarul Felix – Chindia Targoviste

 

*Arieşul Turda s-a retras din competiţie după terminarea turului astfel că va pierde cu 0-3 toate meciurile rămase de disputat în retur.

 

**Promovează în prima ligă echipele clasate pe locurile 1 şi 2, dacă vor îndeplini normele de licenţiere cerute de FRF.

 

***Retrogradează în Liga a III-a echipele clasate pe locurile 14, 15 şi 16.

 

Taguri: , ,


0Comentarii

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

inca 1000 caractere ramase