BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Și dr. Camelia Dalai a fost reținută

Și dr. Camelia Dalai a fost reținută

la 13 February 2017 19:58 Reactualizat la: 13 February 2017 20:53
13 February 2017 19:58 Reactualizat la: 13 February 2017 20:53
Procurorii Parchetului de pe lângă Tribunalul Bihor au reţinut-o şi pe cea de-a doua doctoriţă la care au operat percheziţiile săptămâna trecută, într-un dosar de luare de mită şi fapte conexe infracţiunii de corupţie.
Scris de Demian - Procurorii Parchetului de pe lângă Tribunalul Bihor au reţinut-o şi pe cea de-a doua doctoriţă la care au operat percheziţiile săptămâna trecută, într-un dosar de luare de mită şi fapte conexe infracţiunii de corupţie.

Trimite articolul

X

La fel ca şi colega ei, dr. Camelia Dalai este acuzată de 6 infracţiuni de luare de mită şi două infracţiuni conexe corupţiei.

În fapt, procurorii spun că medicul-profesor la Protetică dentară ar fi luat bani, dar şi bunuri (cosmetice, cafea şi chiar un stilou), iar în iunie anul trecut a dat întrebările şi răspunsurile corecte înainte de examen unor studenţi, pentru ca aceştia să poată ocupa loc bugetat.

Prim-procurorul Maria Cotrău a informat că doctoriţa a fost reţinută pentru 24 de ore.

Trimite articolul

X
Taguri:
dr. Camelia Dalai ,
oradea ,
retinuta
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    România

    Agresorii sexuali condamnați, excluși din anumite domenii profesionale
    Președintele Nicușor Dan a promulgat recent o lege inițiată de USR care vizează protecția persoanelor vulnerabile față de agresorii sexuali condamnați.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Ținta lui: polițiștii. Un tânăr a lovit 3 agenți și a avariat o autospecială cu un flacon de bere
    Un bărbat de 27 de ani, din localitatea Lăzăreni, a fost obligat de judecători să stea 4 ani și jumătate după gratii după ce, în două rânduri, i-a transformat pe polițiștii veniți să-l calmeze în ținte ale unor gesturi agresive.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    3 ani de închisoare, cu suspendare, pentru salontanul acuzat de pornografie infantilă la sesizarea unei organizații din SUA
    Adam Cicortaș, un bărbat de 21 de ani, din Salonta, a fost condamnat de Tribunalul Bihor la 3 ani de închisoare, cu suspendarea executării pedepsei, pentru acuzația de pornografie infantilă, după ce ar fi stocat în telefoane și apoi a distribuit pe internet imagini pornografice cu minori.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Piste de biciclete de peste 5,5 milioane lei în Dobrești: legătură directă cu Velo Apuseni
    În comuna Dobrești au început lucrările pentru amenajarea unor noi piste de biciclete, care vor conecta localitatea la viitorul traseu regional Velo Apuseni.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    ADVERTORIAL
    Consultații de iridologie la Centrul Medical Lirian: expertiza Dr. Simona Bostan!
    Centrul Lirian din Oradea oferă pacienților acces la consultații de iridologie și evaluare funcțională, realizate de Dr. Simona Bostan, doctor și profesor universitar, cu specializare în terapii complementare.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Interviu cu prefectul Marcel Dragoș: „O viitoare reorganizare administrativă reprezintă o soluție pragmatică și necesară”
    Interviul acordat publicațiilor Jurnal Bihorean și Bihon.ro de către prefectul județului Bihor, Marcel Daniel Dragoș, este publicat în ediția din 2 aprilie, dată care coincide cu Ziua Instituției Prefectului.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X