INOVATIV LOGISTIC angajează dispecer/coordonator transport, operator documente transport, agent de pază și șoferi profesioniști CTG CE

Reactualizat la:
Se oferă salarizare atractivă, transport asigurat, tichete de masă, așteptăm cv-uri pe adresa de mail angajari@inovativtransp.ro, informații la telefon 0720.400 601 – între orele 08:00 – 17:00.

  • Dispecer/coordonator transport cu experienta

Responsabilitatile postului:
-supravegherea in permanenta a camioanelor din gestiune pt a interveni operativ
-controlul timpilor de conducere si de odihna ai soferilor
-transmiterea detaliilor catre conducatorii auto( loc incarcare/descarcare, tipul marfii)si mentinerea legaturii cu acestia
-stabilirea si comunicarea traseelor optime de deplasare si monitorizarea curselor
-planificarea, oragnizarea si coordonarea activitatilor de transport zilnice
Cerinte:
-experienta minim 6 luni pe o pozitie similara
-cunostinte operare PC
-cunostinte de legislatie transport
-abilitati de comunicare, planificare si organizare a activitatilor
-confidentialitate, loialitate
Salariu motivant

  • Operator documente transport

– Intocmire foi de parcurs, vignete

– Gestionarea banilor ce reprezinta avansurile de cursa

– Calcul consum parc propriu

– Verifica si coordoneaza gestionarea cardurilor de motorina

– Efectueaza calculul km-lor pentru tractionisti

  Cerinte:

– Cunostinte in domeniul transportului

– Cunostinte operare PC

– Capacitati bune de comunicare, precizie, rigurozitate, responsabilitate, punctualitate

  • Agent de paza, interventie si ordine

Responsabilitati:

– Raspunde de paza obiectivului incredintat, a bunurilor si valorilor aflate in raza postului sau

– Inregistreaza persoanele straine care intra in firma,

–  Trece in registru toate camioanele care intra/ies din firma,

–  Controleaza persoanele suspecte

–  Verifica prin aspectare starea tractoarelor si semiremorcilor si consemneaza prin simbolurile adecvate pe schita remorcii neregulile consemnate

Cerinte:

–   Atestat paza

–   Persoana responsabila, punctuala, atenta la detalii

ASTEPTAM CV-URI PE ADRESA DE EMAIL angajari@inovativtransp.ro, informatii la telefon 0720/400601 orele 8-17.

0Comentarii

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici !