BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
Bihon CSM Oradea
Al patrulea test pentru handbaliști

Al patrulea test pentru handbaliști

la 10 October 2018 17:00
10 October 2018 17:00
Divizionara A de handbal masculin CSM Oradea susține miercuri meciul de pe teren propriu cu Potaissa Turda DivA, din cadrul etapei a 4-a a Seriei D.
Scris de demeter1 - Divizionara A de handbal masculin CSM Oradea susține miercuri meciul de pe teren propriu cu Potaissa Turda DivA, din cadrul etapei a 4-a a Seriei D.

Trimite articolul

X

Partida va avea loc la Arena „Antonio Alexe”, cu începere de la ora 17:30. Meciul va fi condus de perechea de arbitri Alin Gherman – Adrian Moldovan, ambii din Baia Mare. Accesul publicului este liber.

Handbaliștii orădeni, care au pornit sezonul în trombă, cu trei victorii în tot atâtea etape disputate, se află în fața celui de-al patrulea test. Echipa pregătită de antrenorul George Tăutu țintește un nou succes, în fața formației-satelit a Potaissei Turda, componentă a Ligii Naționale. Din păcate, tehnuicianul orădean nu va putea conta pe pivotul Cătălin Crăciun, care a suferit o accidentare. Meciul se anunță dificil, în măsura în care oaspeții ar putea folosi jucători de la prima echipă.

În etapele precedente, Potaissa DivA a înregistrat o victorie, o remiză și o înfrângere, aflându-se pe locul 4 în clasamentul Seriei D.

Meciul de miercuri va constitui pentru CSM Oradea ultima repetiție înainte de partida cu CSM Bacău, din turul inaugural al Cupei României la handbal masculin, programată luni, 15 octombrie, tot pe terenul propriu.

Trimite articolul

X
Taguri:
csm oradea ,
handbal masculin ,
Potaissa Turda DivA ,
test
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Sport local

    GALERIE FOTO
    „Triplu X” între Lotus Băile Felix și CS Bihorul Beiuș! A crescut doar numărul de goluri!
    După 0-0 la Beiuș și 1-1 săptămâna trecută la Sânmartin, cele două echipe bihorene au crescut producția de goluri la întâlnirea din play-out însă și de această dată niciuna nu s-a detașat în învingătoare. Confruntarea dintre Lotus Băile Felix și CS Bihorul Beiuș s-a încheiat cu scorul de 2-2. Un meci bazat mai mult pe angajament fizic, în care fazele fixe au jucat un rol esențial.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO
    S-a deschis Târgul de Paște din Cetatea Oradea. Vezi programul evenimentelor
    Timp de 11 zile, vizitatorii vor avea parte de piese de teatru, ateliere meșteșugărești, vânătoare de comori şi jocuri interactive.

    FC Bihor

    GALERIE FOTO
    Prima înfrângere acasă în actualul sezon. FC Bihor Oradea a pierdut confruntarea cu FC Voluntari
    După 11 meciuri fără înfrângere acasă, FC Bihor a pierdut la prima apariție în play-off pe Stadionul Iuliu Bodola, scor 0-2, cu FC Voluntari. 1

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Accident grav pe DN 79 la intrarea în Leș: patru persoane au fost transportate la spital
    Un accident rutier s-a produs, în cursul după-amiezii de vineri, 3 aprilie, la intrarea în localitatea Leș, pe DN 79.

    România

    Proiect: Șoferii să nu mai fie amendați dacă nu prezintă Poliției Rutiere permisul sau talonul mașinii
    Deputatul USR Alexandru Dimitriu propune, printr-un proiect de lege depus în Parlament, ca șoferii să nu mai fie amendați dacă nu prezintă fizic permisul și talonul mașinii. 1

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Accident pe Calea Clujului din Oradea: un autoturism a intrat într-un copac
    Un accident rutier s-a produs vineri după-amiază, 3 aprilie, pe Calea Clujului din municipiul Oradea, unde un autoturism a intrat într-un copac. 1
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X