BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
FC Bihor
Adrian Falub ar putea antrena pe FC Bihor

Adrian Falub ar putea antrena pe FC Bihor

la 22 September 2010 08:45
22 September 2010 08:45
Antrenorul a asistat marti la meciul amical susţinut de FCB cu Debrecen VSC, scor 0-0.
Scris de IM:JURNAL_BIHOREAN - Antrenorul a asistat marti la meciul amical susţinut de FCB cu Debrecen VSC, scor 0-0.

Trimite articolul

X

Amicalul dintre FC Bihor şi Debrecen a căzut în plan secund prin prezenţa la Stadionul Iuliu Bodola a antrenorului Adrian Falub, un semn tot mai evident că Gheorghe Ghiţ urmează să fie înlocuit. Falub a venit să vadă la lucru echipa orădeană cu a cărei conducere se află în discuţii, se pare, destul de avansate. La finalul jocului, tehnicianul a evitat să facă declaraţii oficiale, admiţînd doar că se află în discuţii pentru preluarea conducerii bănci tehnice a FC Bihor.
Adrian Falub are 39 de ani şi are la activ trei promovări în prima ligă cu echipele U Cluj, Unirea Alba Iulia şi FCM Târgu Mureş.

Revenind la meciul amical, acesta a scos încă o dată în evidenţă problemele pe care le are FC Bihor la finalizare şi care nu se vor rezolva doar prin schimbarea antrenorului. Debrecen VSC a avut ocazii mai clare de gol însă nu a reuşit să fructifice niciuna, astfel că partida s-a încheiat la egalitate, scor 0-0.

Sâmbătă, de la ora 11, FC Bihor joacă pe teren propriu cu Poli Iaşi, iar până atunci se va ştii cu siguranţă titularul băncii tehnice al „roş-albaştrilor”.

Au evoluat echipele
FC Bihor: Bartos – Moraru, Muscă, Ianchuk, S. Tegzeş – Chiş, Deaconescu, Sorian – Bîrză, Fl. Negru, Fl. Pop. Antrenor: Gheorghe Ghiţ. Au mai jucat: Sulea, Copil, Petrache, Hadji, Danci, Lupu, Coroian, Birtalan şi Ţoca.
DVSC: Verpecz – Nagy, Mate, Szücs, Korhut – Kulcsar, Spitzmuller, Gal, Rezes – Farkas, Romano. Antrenor: Herczeg Andras. Au mai jucat: Poser, Dombi, Szilagy, Balajti, Mocanszki, Kuti şi Albert.

T.B.

Trimite articolul

X
Taguri:
adrian falub ,
debrecen ,
FC Bihor
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Investiții majore pentru modernizarea și extinderea sistemului medical din Ștei, prin proiecte de milioane de lei
    Primarul orașului Ștei, Iulian Balaj, ne-a prezentat o serie de informații privind investițiile derulate în domeniul medical, la nivelul Spitalului Orășenesc Ștei, unitate care deservește atât orașul, cât și o zonă care cuprinde 35.000 de locuitori.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Ce facem astăzi, 7 aprilie, în Oradea?
    Bihon.ro vă prezintă activitățile care au loc în Oradea, în data de 7 aprilie.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Orădean băut și drogat, urmărit cu 150 km/h prin Cluj-Napoca. 5 ani nu are voie să conducă
    Un bărbat de 31 de ani, din Oradea, a fost acuzat de „atitudine iresponsabilă”, după ce a dat peste cap traficul și așa aglomerat din Cluj-Napoca, gonind pe străzile orașului cu Poliția pe urmele sale.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Presiunea financiară împinge românii către venituri suplimentare
    Valul de scumpiri din ultimele luni se resimte din plin în buzunarele românilor.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Un centru modern de colectare voluntară a deșeurilor va deveni curând funcțional în Derna
    În comuna Derna se apropie de finalizare un proiect de gestionare deșeurilor, prin construirea unui centru destinat aportului voluntar, finanțat prin PNRR.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Trandafiri gratis pentru familiile din Biharia: străzile comunei se transformă într-un spectacol floral
    La inițiativa Primăriei Biharia, locuitorii au primit gratuit puieți de trandafiri, condiția fiind ca aceștia să fie plantați în fața casei, iar ulterior beneficiarii să trimită fotografii care să ateste plantarea lor.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X