BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
A pierdut controlul masinii

A pierdut controlul masinii

la 1 December 2012 22:32
1 December 2012 22:32
Miercuri, la intrarea în localitatea Avram Iancu, orădeanul S.O. ( 46 ani), conducea un autoturism înmatriculat în Bihor, iar în momentul în care a evitat scuarul de la intrarea în localitate, a pierdut controlul asupra direcţiei.
Scris de IM:JURNAL_BIHOREAN - Miercuri, la intrarea în localitatea Avram Iancu, orădeanul S.O. ( 46 ani), conducea un autoturism înmatriculat în Bihor, iar în momentul în care a evitat scuarul de la intrarea în localitate, a pierdut controlul asupra direcţiei.

Trimite articolul

X

Astfel, autoturismul a părăsit partea carosabilă şi s-a răsturnat într-un şanţ. În urma evenimentului rutier, S.O., conducătorul autoturismului, a suferit multiple leziuni, iar orădeanul G.I.(44 ani), a suferit leziuni mai uşoare, ambii fiind transportaţi la spital pentru îngrijiri medicale. Cercetările în cauză continuă.

Trimite articolul

X
Taguri:
bihor ,
muzeul bihorului
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    Economic

    Șomerii își primesc indemnizațiile mai devreme, înainte de Paște
    Peste 62.000 de persoane care beneficiază de indemnizație de șomaj vor intra în posesia drepturilor bănești cuvenite înainte de 10 aprilie 2026, a anunțat, joi, Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM).

    România

    Mircea Lucescu, internat la terapie intensivă după ce a făcut infarct. Urma să fie externat din spital
    Antrenorul de fotbal Mircea Lucescu a suferit vineri un infarct miocardic acut, a informat Spitalul Universitar de Urgență București, unde se află internat de la sfârșitul săptămânii trecute.

    Economic

    Situație fără precedent pe piața carburanților din Oradea: motorina premium a devenit mai ieftină decât cea standard
    O situație fără precedent se înregistrează vineri, 3 aprilie, în Oradea, unde în anumite stații motorina superioară a ajuns să fie mai ieftină decât motorina standard, răsturnând complet raportul clasic de preț dintre cele două tipuri de carburant.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Copilărie distrusă. Un individ din Bihor și-a violat fiica de 13 ani, care este surdo-mută
    Un bărbat de 34 de ani, din comuna Avram Iancu, a fost arestat și trimis în judecată de Parchetul Bihor, fiind acuzat că și-a violat de mai multe ori fiica de 13 ani, surdo-mută.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Târgul de Paști, concert Celelalte Cuvinte și evenimente caritabile. Vezi care sunt evenimentele weekendului în Oradea
    Bihon.ro îți prezintă evenimentele care vor avea loc în Oradea în perioada 3 - 5 aprilie.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Programul marilor magazine din Oradea de Paște
    Marile magazine și centre comerciale din Oradea și-au prezentat programul de funcționare cu ocazia sărbătorilor pascale.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X