Acum are 19 ani şi a uimit juriul de la România dansează cu un număr de balet contemporan. Luana şi-a luat în serios munca încă de mică, astfel încât a ajuns să petreacă, aşa cum a mărturisit mai multe ore la antrenament alături de Teodora Lăzuran decât cu mama ei. Luana a fost o prezenţă fantastică pe scenă. Frumoasă şi graţioasă, cu o înălţime specifică mai degrabă modelelor decât balerinelor, multipla campionă europeană şi mondială la showdance, Luana l-a uimit pe CRBL care a spus: „N-am crezut că o să dansezi atât de bine. Nu sunt un specialist în balet sau dans contemporan, dar ochiul meu a văzut foarte multe elemente dificile. Abia aştept să văd ce ne oferi data viitoare”.
Balerina care l-a sedus pe CRBL
Respiră şi trăieşte prin dans. Şi este probabil finalistă la România dansează. Luana Chebeleu a făcut gimnastică ritmică de la 4 ani.
Trimite articolul
Xpowered by Surfing Waves
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Un tânăr, cercetat pentru furt calificat, reținut pentru a doua oară într-o lună, de polițiștii din Bihor și arestat de magistrați.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Evenimentul rutier a avut loc marți, 30 decembrie, în jurul orei 11:00.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Numărul îmbolnăvirilor respiratorii din județul Bihor rămâne ridicat, chiar dacă datele oficiale indică o scădere față de săptămânile precedente. Săptămână trecută au fost raportate 4.207 cazuri de infecții acute ale căilor respiratorii superioare, 1.138 cazuri de pneumonie și 656 cazuri clinice de gripă, bilanțul fiind însoțit de sute de internări.
România
Decathlon a fost sancționată drastic de autoritatea pentru protecția datelor, după ce atacuri cibernetice repetate au expus informații sensibile ale clienților.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Programul mijloacelor de transport în comun în perioada 31 decembrie 2025 – 7 ianuarie 2026
BIHON Ştirile judeţului Bihor
La data de 29 decembrie, la ora 09:04, polițiștii Compartimentului Rutier Aleșd au fost sesizați, în urma unui apel primit de IPJ Bihor că pe D.N.1, în afara localității Topa de Criș, județul Bihor, s-a produs un accident rutier.
Citiți principiile noastre de moderare aici!