Casa de Cultură „George Bologan” devine scena unui Impro Show spectaculos, unde actorii dau viață scenelor inspirate de iubire, relații, flirturi și despărțiri, iar publicul este cel care stabilește temele serii.
Pe scenă urcă patru actori talentați – George Dometi, Mihaela Gherdan, Cosmin Petruț și Alin Stanciu – pregătiți să transforme orice temă propusă de public într-o scenă unică, plină de umor și emoție. Fie că vorbim despre flirturi stângace, despărțiri dramatice sau momente “vai, chiar asta ai zis?!”, actorii garantează un spectacol neașteptat și captivant.Acești patru actori talentați transformă fiecare sugestie a publicului într-o poveste plină de emoție, umor și spontaneitate. Fiecare scenă este unică, fiecare replică este improvizată, iar fiecare moment promite să surprindă și să încânte.
Spectacolul este perfect pentru cupluri care vor să sărbătorească Dragobetele altfel, dar și pentru cei singuri care vor să se bucure de energie pozitivă și să descopere farmecul improvizației. Publicul nu doar privește, ci devine parte din show, influențând direct ceea ce se întâmplă pe scenă.

Evenimentul are loc la Casa de Cultură „George Bologan”, iar biletul costă 30 lei.
Vino de Dragobete să râzi, să te emoționezi și să trăiești iubirea în cel mai neașteptat și distractiv mod posibil – pentru că la acest Impro Show, iubirea se joacă pe loc!
https://www.livetickets.ro/bilete/dragobete-impro-comedy-show
Citiți principiile noastre de moderare aici!