BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Tânăr găsit mort la Remeți

Tânăr găsit mort la Remeți

la 7 February 2018 17:15 Reactualizat la: 7 February 2018 17:17
7 February 2018 17:15 Reactualizat la: 7 February 2018 17:17
Un bărbat a fost găsit mort miercuri dimineața într-un canal colector din Remeți. 
Scris de Demian - Un bărbat a fost găsit mort miercuri dimineața într-un canal colector din Remeți. 

Trimite articolul

X

În jurul orei 08:55, o persoană a anunțat la 112 că într-un canal colector de pe raza localității Remeți se află un cadavru.

Potrivit maior ISU Crișana, Camelia Roșca, „pompierii militari din cadrul Stației Aleșd s-au deplasat la fața locului și au acționat cu scara culisabilă și alte accesorii din dotare pentru evacuarea bărbatului din canalul colector”. Trupul bărbatului a fost predat ulterior unui echipaj de la Serviciul Județean de Ambulanță Bihor, care nu a putut decât să constate decesul.

Potrivit comisarului IPJ Bihor, Alina Dinu, în cauză nu există suspiciuni de omor.

Cel mai probabil bărbatul, în vârstă de aproximativ 27 de ani, a alunecat și a căzut în apă, sfârșind înecat.

 

 

Trimite articolul

X
Taguri:
barbat ,
cadavru ,
canal colector ,
remeti
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    România

    Proiect: Șoferii să nu mai fie amendați dacă nu prezintă Poliției Rutiere permisul sau talonul mașinii
    Deputatul USR Alexandru Dimitriu propune, printr-un proiect de lege depus în Parlament, ca șoferii să nu mai fie amendați dacă nu prezintă fizic permisul și talonul mașinii.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Accident pe Calea Clujului din Oradea: un autoturism a intrat într-un copac
    Un accident rutier s-a produs vineri după-amiază, 3 aprilie, pe Calea Clujului din municipiul Oradea, unde un autoturism a intrat într-un copac.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Adolescentul care a intrat cu mașina într-un rival, din gelozie, a fost trimis în judecată pentru tentativă de omor
    Procurorii Parchetului Bihor au finalizat ancheta în cazul unui adolescent de 15 ani, din Aleșd, acuzat că a intrat intenționat cu mașina într-un tânăr de 18 ani, și l-au trimis în judecată pentru tentativă de omor, dar și pentru furt și conducere fără permis.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    Educație

    Aur la olimpiadele naționale de matematică și informatică pentru Mihai Alexandru Ardelean de la „Onisifor Ghibu”
    Mihai Alexandru Ardelean de la Colegiul Național „Onisifor Ghibu” a luat două medalii de aur la olimpiadele de matematică și informatică reușind să se califice la barajul pentru lotul internațional

    Economic

    Oradea, printre cele mai bune orașe de locuit din România, potrivit unui nou raport
    Un raport recent realizat de Storia și OLX Imobiliare, pe baza datelor din 2025, confirmă o tendință de stabilitate în clasamentele privind calitatea vieții în marile orașe din România.

    Anunturi intreruperi energie electrica

    IEE 08.04.2026 - 09.04.2026 - PL Salonta + PL Marghita
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X