BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Tiganii din Gepiu s-au batut pana au ajuns la spital

Tiganii din Gepiu s-au batut pana au ajuns la spital

la 23 May 2011 09:43 Reactualizat la: 23 May 2011 09:43
23 May 2011 09:43 Reactualizat la: 23 May 2011 09:43
<p>Două găşti de ţigani au provocat un scandal de proporţii duminică spre seară.</p>
Scris de IM:BIHOR_ONLINE - <p>Două găşti de ţigani au provocat un scandal de proporţii duminică spre seară.</p>

Trimite articolul

X

Indivizii avuseseră nişte conflcte mai vechi, care au reizbucnit duminică, 22 mai 2011, după ce au consumat alcool. Tiganii au început să se certe şi să se cotonogească unii pe alţii cu ce au avut la îndemână, altercaţia transformându-se în bătaie în toată regula.

Cineva a sunat la 112, iar poliţiştii din postul de la Gepiu au intervenit, ulterior sosind la faţa locului şi poliţişti de la Cefa şi Mădăras.

Şapte dintre bătăuşi (cu vârste între 19 – 44 ani), printre care şi două femei, s-au ales cu leziuni şi s-a solicitat ajutor medical Ambulanţei. Cei şapte au fost asistaţi medical până la Unitatea de Primire Urgenţe de la Spitalul Judeţean, dar se pare că leziunile pe care le-au suferit au fost minore.

Poliţiştii cercetează acum cazul şi în funcţie de concluziile anchetei, îi vor acuza pe tigani de tulburarea liniştii publice dar şi probabil pentru ultraj contra bunelor moravuri.

O.Ş.

Trimite articolul

X
Taguri:
gepiu ,
tigani
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Primul an fără Bolojan. Aproximativ 1.500 de persoane, majoritatea elevi, prezente la manifestările festive dedicate zilei de 20 aprilie
    În organizarea primăriei Oradea și garnizoanei Oradea, în 20 aprilie au avut loc o serie de manifestări dedicate împlinirii a 107 ani de la intrarea trupelor române În Oradea, sub comanda generalului Traian Moșoiu, și instaurarea administrației românești.

    Educație

    Din Oradea spre Olimpiada Internațională: parcursul impresionant al unui tânăr matematician
    Mihai Alexandru Ardelean, elev la Colegiul Național „Onisifor Ghibu”, a ajuns deja în topul celor mai buni tineri matematicieni din țară și are șanse reale să reprezinte România la Olimpiada Internațională de Matematică. Povestea lui vorbește despre pasiune, disciplină și un talent care începe să se confirme la cel mai înalt nivel.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Bărbat căutat de poliție după ce s-a plimbat cu ATV-ul pe DN 1 în Oșorhei, cu un copil mic în brațe
    Fotografii surprinse în care un bărbat conduce un ATV având un copil mic în brațe, au provocat un val de reacții pe rețelele sociale.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO
    Două incendii într-o singură zi în Oradea și Țețchea: flăcările au cuprins două locuințe
    Sâmbătă, 18 aprilie, pompierii militari bihoreni au intervenit pentru stingerea incendiilor izbucnite la două locuințe, situate în Oradea și Țețchea, ambele având drept cauză probabilă efectul termic al curentului electric.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    De la emoții la aplauze: o orădeancă a urcat pe podium la concursul Toastmasters pentru România și Republica Moldova
    Acum un an, Antonia Costea intra pentru prima dată într-o sală Toastmasters și își făcea curaj să vorbească în fața unor oameni necunoscuți. Nu avea un plan, nu se gândea la concursuri și nici la podium.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Doi frați, obligați să-i plătească daune morale de 20.000 de lei unui polițist pe care l-au amenințat și l-au lovit
    Doi frați din Cociuba Mare au fost condamnați de Judecătoria Salonta la închisoare cu suspendare și obligați la câte 90 de zile de muncă gratuită în folosul comunității într-un dosar de ultraj, în care au fost acuzați că l-au amenințat și l-au agresat pe ajutorul de post din comuna Olcea.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X