Rozoti angajează: administrator retea/informatician, reprezentant vanzari pe zona Ungaria și sofer cat C+E

Reactualizat la:
Rozoti, Societate comerciala cu o tradiţie de prestigiu pe piaţa de transport de marfa intern si international angajeaza: – administrator retea/informatician – reprezentant vanzari pe zona Ungaria – sofer cat C+E.

Societate comerciala cu o tradiţie de prestigiu pe piaţa de transport de marfa intern si international angajeaza:

Administrator retea/informatician

Candidatul ideal:

Studii superioare;

Persoana inteligenta, creativa, obiectiva, perseverenta, cu spirit de echipa;

Experienta pe un post similar minim 1 an

Cunostinte despre sistemele de operare Windows desktop, Android mobile,

Cunostinte de depanare PC (hardware, software);

Cunostinte de depanare imprimante (hardware);

Cunostinte de operare a programelor Corel Draw si Photoshop;

Cunostinte de networking (cablare, TCP/IP);

Abilitati de promovare marketing (Facebook, LinkedIn, Google AdWords);

Mentenanta website:

Cunoasterea limbii maghiare constituie avantaj.

Descrierea jobului:

Asigurarea functionarii si dezvoltarii retelei de calculatoare, informarea in timp real cu privire la orice anomalie a acestora;

Implementarea politicilor de securitate impotriva accesului neautorizat la resursele interne hardware/software ale companiei;

Asigurarea functionarii optime a serverelor;

Asigurarea bunei functionari a mailserverelor de linux;

Asigurarea actualizarii informatiilor de pe site si retele de socializare;