bihon.ro Web analytics

Pool Control angajează persoană pentru Suport tehnic și comercial!

Căutăm o persoană pentru postul de "Suport tehnic și comercial", companie cu sediul în Oradea, având o experiență de mai bine de 20 de ani în domeniul construcțiilor de piscine.

Cerinţe:

– Absolvent de studii superioare tehnice sau manageriale;

– Cunoştinţe de limba engleză nivel mediu sau avansat;

– Capacitate dе analiză și sinteză;

– Constituie un avantaj experiență anterioară pe un post similar;

Responsabilităţi:

– Evidența contabilă primară; – Analizarea și prelucrarea cererilor de ofertă pe baza cerințelor clientului;

– Relaționarea cu furnizorii pentru obținerea informațiilor tehnice despre produse si accesorii și verificаreа cerințеlor tehnicе cu aceștia;

-Lansarea de comenzi pentru necesarul de materiale și consumabile;

-Păstrarea unei bune relații de comunicare cu clienții firmei și dezvoltarea rețelei de clienți;

Beneficii:

– pachet salarial atractiv;

– stabilitate și mediu de lucru plăcut;

– bonuri de masă și asigurare de viață.

CV: officepoolcontrol@gmail.com

Info: 0721/300-494

Advertorial! CH: 15038

0 Comentarii

Your email address will not be published.

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Regulile pe care trebuie să le respecte persoanele care circulă pe trotinete electrice. Amenzile pot ajunge la peste 1.000 de lei
    În contextul în care numărul trotinetelor electrice din Oradea s-au înmulțit odată cu apariția serviciului de închiriere Bolt, IPJ Bihor precizează prevederile legislative care trebuie respectate de trotinetiști.

    Încep înscrierile pentru Bacalaureat
    Elevii din ani terminali au la dispoziţie cinci zile pentru a se înscrie la examenul de Bacalaureat.

    3.000 lei - salariul minim brut în agricultură
    Angajații din sectorul agro-alimentar vor beneficia de mai multe scutiri de taxe și contribuții până la un salariu brut de 30.000 de lei.

    BIHON CAO

    Întreruperi Compania de Apă

    BIHON CAO

    Citiri Compania de Apă Oradea

    BIHON CAO

    Citiri contoare Compania de Apă Oradea

    Pieton lovit pe strada Ovid Densușianu din Oradea
    Un accident s-a petrecut luni de dimineață în strada Ovidiu Densușianu din Oradea.

    BIHON Sport local

    Luceafărul Oradea a ajuns la minus 10 puncte

    Acuzat că a încercat să-și ucidă fosta soție, fostul șef al Poliției Locale din Oradea a fost condamnat la 5 ani de închisoare
    Acuzat că a încercat să-și ucidă fosta soție, fostul polițist local Paul Kover a fost condamnat la cinci ani de închisoare cu executare. 1

    Bihon.ro logoPentru noi, confidențialitatea Dvs. este importantă