BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
Licitatii
SC PRELMET SRL – societate în faliment prin lichidator judiciar EUREXPERT IPURL Vinde prin licitaţie publică bunuri din industria prelucrării metalice

SC PRELMET SRL – societate în faliment prin lichidator judiciar EUREXPERT IPURL Vinde prin licitaţie publică bunuri din industria prelucrării metalice

la 1 September 2025 14:53
1 September 2025 14:53

Trimite articolul

X

Vinde prin licitatie publica deschisa, cu strigare, fara preselectie, in conditiile Codului de Procedura Civila si a Legii 85/2014 urmatoarele bunuri, proprietatea debitoarei:

  • Bunuri din industria prelucrării metalice – preț de începere a licitației 301.475 lei + TVA.

Lista si preturile unitare pot fi consultate la lichidatorul judiciar.

Licitatia va avea loc in data de 25.09.2025, ora 13.00, in loc. Oradea, str. Cuza Vodă, nr. 50/A, jud. Bihor.

Participantii la licitatie vor depune oferte in scris la lichidator cu cel putin o zi inainte de licitatie insotite de dovada depunerii taxei de participare de 500 lei pentru fiecare bun si a cautiunii de 10% din pretul de strigare.

În caz de neadjudecare ședințele de licitație vor fi reluate saptamanal în fiecare zi de joi in acelaşi loc şi la aceeaşi oră.

Informatii zilnic intre orele 09:00-15:00, la adresa la care se va organiza licitatia, sau la tel. 0726699259, mail eurexpert.lichidari@gmail.com

CH 26473

Trimite articolul

X
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    Economic

    Ordine în conturi: ANAF publică topul firmelor corecte și al celor cu datorii
    ANAF a publicat listele firmelor fără datorii și ale restanțierilor la buget, pentru primul trimestru din 2026.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Adăpostul SOS Dogs, suspendat după o amendă de 20.000 de lei. „Adăpostul nu este construit ca o închisoare”
    Pui abandonați pe marginea drumului, câini răniți lăsați să moară și animale care au nevoie urgentă de ajutor ar putea rămâne fără îngrijire în județul Bihor, după ce adăpostul SOS Dogs din comuna Cetariu, satul Șișterea a fost obligat să suspende salvările, preluările de animale și programul de sterilizare în urma unui control.

    Economic

    Numărul pensiilor de serviciu continuă să crească ușor. Magistrații rămân în topul beneficiilor
    Datele oficiale indică o nouă creștere, modestă, a numărului de beneficiari ai pensiilor de serviciu din România.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Orădean pus în arest la domiciliu, dar găsit în sala de jocuri. E judecat pentru tentativă de omor
    În timp ce era judecat sub acuzația de tentativă de omor, după ce concubina sa, pe care a amenințat-o pentru că voia să se despartă de el, s-a aruncat din mașina aflată în mers.

    BIHON Sport local

    Lotus Băile Felix și CS Bihorul Beiuș și-au continuat seria victoriilor în Liga 3
    Penultima etapă din play-out-ul Ligii a III-a Seria 8 a adus noi victorii pentru Lotus Băile Felix și CS Bihorul Beiuș, singurele echipe neînvinse în această fază a campionatului.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    FOTO-VIDEO
    Delegație oficială în Bihor: vicepremierul și ministrul Mediului au vizitat șantierele de la Sălard și Leșu
    Oficialii Ministerului Mediului și ai Apelor Române au vizitat vineri două dintre cele mai importante investiții hidrotehnice din județul Bihor.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X