Doi bihoreni vor ajunge după gratii după ce au fost condamnaţi de instanţe şi depistaţi recent de poliţişti. Miercuri poliţiştii Serviciului de Investigaţii Criminale – Compartimentul Urmăriri şi Compartimentul Furturi de Auto din cadrul I.P.J. Bihor l-au depistat şi introdus în Arestul I.P.J. Bihor pe P.G.C., de 46 de ani, din Municipiul Oradea.