BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
Bihon CSM Oradea
„Am avut multe momente bune”

„Am avut multe momente bune”

la 12 November 2009 10:36
12 November 2009 10:36
Antrenorul principal al CSM Oradea, Cristian Achim (foto), a afirmat la conferinţa de presă de după meciul cu CS Otopeni că echipa este foarte blazată.
Scris de IM:BIHOR_ONLINE - Antrenorul principal al CSM Oradea, Cristian Achim (foto), a afirmat la conferinţa de presă de după meciul cu CS Otopeni că echipa este foarte blazată.

Trimite articolul

X

„Am găsit la Oradea o echipă foarte blazată, căzută din punct de vedere psihic. Acest lucru s-a văzut şi în meciul cu Otopeniul, jucătorii părând că nu au încredere în forţele lor, spre deosebire de oaspeţi. Am încercat să lucrez la factorul moral în aceste două zile de când am preluat echipa, dar timpul a fost insuficient. Chiar dacă am pierdut azi (miercuri, n.r.), eu spun că echipa noastră a avut multe momente de joc bun. Am avut şi momente proaste, din păcate pierdem foarte multe mingi. Jucătorii au ajuns de foarte multe ori în situaţii bune de a arunca la coş, iar acesta este un aspect pozitiv în jocul nostru, dar precizia scăzută a aruncărilor este o altă problemă a echipei.

Avem foarte multe lucruri de pus la punct la antrenamente”, a spus Achim. Antrenorul orădean îşi propune să ridice nivelul echipei cel puţin la valoarea individuală a jucătorilor de care dispune, la nivelul investiţiilor făcute. „Eu cred că obiectivul clasării pe locurile 10-12 este realizabil, dar pentru aceasta va trebui să întrerupem cât mai repede seria neagră de înfrângeri”, a conchis CristianAchim.

Gavril Nuţiu

Prăbuşire în sfertul trei

Trimite articolul

X
Taguri:
Achim ,
antrenorul ,
avut ,
bune ,
cristian ,
echipa ,
foarte ,
meciul ,
momente ,
oradea
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Dosar de înșelăciune cu utilaje pentru măști și mănuși în timpul pandemiei COVID-19, trimis în judecată de Parchetul Bihor
    O orădeancă și un român stabilit în Elveția au fost anchetați de Parchetul Bihor pentru înșelăciune în legătură cu achiziționarea și livrarea de linii tehnologice pentru producerea de măști, mănuși și filtru melt-blown (capabil să rețină particulele microscopice, virușii și bacteriile din aer – n. red.), în perioada pandemiei COVID-19.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    15 persoane cu dependențe au fost ajutate să depășească situațiile critice
    Prima sesiune din cadrul programului gratuit de sprijin pentru persoanele cu dependențe demarat de Direcția de Asistență Socială Oradea (DAS Oradea) s-a încheiat cu succes.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO
    Începe construcția pasajelor de la Magazinul Crișul și Gară. Se închide circulația mașinilor și tramvaielor
    Potrivit unui comunicat transmis de Primăria Oradea, începând de vineri, 22 mai, încep lucrările de execuție la pasajele subterane magazinul Crișul și de la Gară.

    BIHON CAO

    Anunț de întrerupere a furnizării de apă potabilă Calea Aradului spre DN79 – Aeroportul Internațional Oradea

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă în Zona Ogorului și comunele Sânmartin, Hidișelu de Sus, Drăgești, Ceica, Lăzăreni

    BIHON CAO

    CAO lansează un portal digital pentru depunerea, preluarea și emiterea documentațiilor pentru avize și contracte

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Aproape 400 de angajați din jocurile de noroc, concediați în Bihor după închiderea sălilor de „păcănele”
    Circa 390 de angajaţi din domeniul jocurilor de noroc vor rămâne fără loc de muncă, potrivit intenţiilor de concediere colectivă transmise Inspectoratului Teritorial de Muncă (ITM) Bihor.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Din centru spre Nufărul. Colegiul care a schimbat harta educației din Oradea
    Rezultatele la olimpiade, promovabilitatea de 100% la Bacalaureat, proiectele europene și selecția atentă a profesorilor au transformat Colegiul Național „Onisifor Ghibu” într-unul dintre cele mai căutate din oraș. Partea mai puțin comodă a succesului: lipsa spațiului și imposibilitatea organizării cursurilor într-un singur schimb.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    VIDEO
    Un recidivist a vrut să-i taie gâtul unui vecin, dar s-a răzgândit și l-a lovit cu ciocanul. Dat în urmărire, a fost prins de „mascați”
    Un recidivist de 54 de ani, din Oradea, dat în urmărire națională și internațională după ce a fost condamnat la un an și 6 luni de închisoare, cu executare, pentru lovirea cu ciocanul a unui vecin, a fost reținut marți dimineața, de polițiștii bihoreni.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X