BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
Bihon CSM Oradea
CSM Digi Oradea, program infernal

CSM Digi Oradea, program infernal

la 30 October 2011 19:23
30 October 2011 19:23
Jucătorii internaţionali ai echipei de polo CSM Digi au parte în continuare de un program infernal. Formaţia orădeană va pregăti în zilele următoare meciul retur cu Steaua Roşie Belgrad, din optimile LEN Euro Cup, care va avea loc la 9 noiembrie.
Scris de IM:BIHOR_ONLINE - Jucătorii internaţionali ai echipei de polo CSM Digi au parte în continuare de un program infernal. Formaţia orădeană va pregăti în zilele următoare meciul retur cu Steaua Roşie Belgrad, din optimile LEN Euro Cup, care va avea loc la 9 noiembrie.

Trimite articolul

X

Abia reveniţi de la Belgrad, internaţionalii orădeni vor intra în cantonamentul naţionalei, care dispută la 12 noiembrie meciul de acasă (la Oradea) cu Turcia, din Grupa A a Ligii Mondiale. Va urma apoi turneul II al Superligii Naţionale, care se va disputa la Oradea, la 16-20 noiembrie. La 6 decembrie, echipa naţională va susţine al doilea meci din Liga Mondială, în compania Spaniei, tot la Oradea. „De trei ani de zile, nu am avut practic nicio vacanţă mai mare de două săptămâni. Resimţim o stare accentuată de oboseală, dar nu avem ce să facem, acesta este programul competiţional”, ne-a declarat internaţionalul orădean Kádár Kálmán.

G.N

Trimite articolul

X
Taguri:
csm digi oradea ,
cupa LEN ,
polo
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Profesorul de sport de la Colegiul „Iosif Vulcan” din Oradea, acuzat că a agresat sexual un elev, trimis în judecată
    Parchetul Bihor a finalizat ancheta și a dispus trimiterea în judecată a lui Cătălin Marius Urs, profesorul de sport în vârstă de 48 de ani din cadrul Colegiul Național „Iosif Vulcan” din Oradea, acuzat de agresiune sexuală asupra unui elev de 9 ani.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    O fetiță de 11 ani, din Bihor, agresată sexual de tatăl vitreg. Mama sa ar fi încercat să o convingă să-și retragă acuzațiile
    Doi soți din localitatea bihoreană Drăgănești au fost trimiși în judecată de procurorii Parchetului Bihor, bărbatul fiind acuzat că și-a agresat sexual fiica vitregă, de doar 11 ani la momentul comiterii faptei, în timp ce femeia ar fi încercat să o determine pe minoră să-și retragă acuzațiile.

    Economic

    Guvernul scade acciza la motorină cu 30 de bani și impune o singură modificare zilnică a prețurilor
    Într-un context marcat de volatilitatea prețurilor la carburanți și presiuni tot mai mari din partea transportatorilor și agricultorilor, autoritățile de la București au decis să intervină direct asupra mecanismelor de formare a prețului la motorină.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Noile legi privind siguranța femeilor, protejarea copiilor și audiențe parlamentare transparente, prezentate de deputata Arina Moș
    Deputatul PNL de Bihor, Arina Moș, și-a prezentat, într-o conferință de presă, principalele direcții de activitate din primele trei luni ale acestui an, insistând asupra inițiativelor legislative în care a fost implicată, dar și asupra activității desfășurate în relația directă cu cetățenii, prin cabinetele parlamentare din Oradea și Aleșd.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Guvernul a adoptat pachetul de solidaritate. Peste 2,8 milioane de pensionari vor beneficia de bani în plus
    Ministrul Muncii, Florin Manole, a declarat joi că Guvernul a adoptat pachetul de solidaritate și peste 2,8 milioane de pensionari vor primi bani în 2026, în două tranșe, în lunile mai și decembrie. 1

    FC Bihor

    Primul meci din play-off pe Stadionul „Iuliu Bodola”. FC Bihor Oradea se duelează vineri cu FC Voluntari
    „Roș-albaștrii” revin în fața propriilor suporteri și vineri vor juca împotriva echipei FC Voluntari, meci programat de la ora 17:30, pe Stadionul Iuliu Bodola.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X