BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
Bihon CSM Oradea
Tarolis și Gaddy Jr. sunt incerți

Tarolis și Gaddy Jr. sunt incerți

De Gavril Nuțiu
la 29 March 2024 08:24

Tarolis și Gaddy Jr. sunt incerți

29 March 2024 08:24
Scris de Gavril Nuțiu

Trimite articolul

X

CSM CSU Oradea dispută astăzi ultimul meci de pe teren propriu din sezonul regulat al Ligii Naționale de baschet masculin, urmând să primească vizita echipei Dinamo București. Partida va avea loc vineri la Oradea Arena, cu începere de la ora 18:00. Meciul va constitui o confruntare de orgolii și va avea o miză numai pentru Dinamo, în condițiile în care CSM CSU și-a asigurat deja locul secund în clasamentul din Top 10. Echipa dinamovistă se află actualmente pe locul 8 și luptă pentru calificarea la turneul play off al ediției.

[eadvert]

„Leii roșii” se confruntă cu două probleme medicale. Donatas Tarolis a fost supus unei operații la dantură și este indisponibil. La rândul său, Abdul Gaddy Jr. a suferit o leziune la tendonul lui Achile și are dureri mari. El este incert, fiind puțin probabil să joace în meciul cu Dinamo. „Tarolis și Gaddy Jr. sunt doi jucători importanți din rotația de bază a echipei noastre, iar absența lor se va resimți în jocul echipei. Măcar unul dintre ei ar fi posibil să fie folosit, dar medicul va decide dacă acest lucru este posibil. Oricum, pentru noi este un meci fără miză și nu cred că ar trebui să forțăm introducerea lor pe teren, pentru a nu risca accidentări mai grave, în perspectiva turneului play off”, ne-a declarat antrenorul CSM CSU Oradea, Cristian Achim.

Trimite articolul

X
Taguri:
baschet ,
csm oradea ,
meci
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    România

    Moțiunea de cenzură împotriva guvernului Bolojan a fost depusă la Parlament. De câti parlamentari a fost semnată
    Moțiunea de cenzură inițiată de grupurile parlamentare PSD, AUR și PACE - Întâi România a fost depusă marți la Parlament.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO/VIDEO
    Motocicletele SMURD din Bihor, intervenții la secundă: peste 270 de misiuni și vieți salvate înaintea ambulanței
    Evenimentul în care s-a prezentat bilanțul activității serviciului moto, precum și importanța acestuia s-a desfășurat în dimineața zilei de marți, 28 aprilie, în cadrul Pieței 100.

    România

    Piața românească a berii, la un minim istoric în 2025, pe fondul creșterii galopante a accizelor
    Piața berii din România a scăzut cu 4% în 2025, la un minim istoric, respectiv 14,4 milioane de hectolitri, cel mai mic nivel din ultimii 20 de ani, pe fondul creșterii accizei la bere cu 26,2% în ultimele 15 luni, a anunțat, luni, directorul general al Asociației Berarii României, Constantin Bratu.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    România

    Senatoarea Victoria Stoiciu și-a dat demisia din PSD după înțelegerea cu AUR: „Nu voi gira niciodată normalizarea fascismului”
    Senatoarea Victoria Stoiciu și-a dat demisia, marți, din Partidul Social Democrat, după ce a refuzat să semneze moțiunea de cenzură inițiată de PSD și AUR împotriva Guvernului condus de Ilie Bolojan.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Bihorul, sub presiunea virozelor: creșteri alarmante ale cazurilor și internărilor într-o singură săptămână
    Numărul infecțiilor respiratorii a continuat să crească în județul Bihor, în perioada 20–26 aprilie, comparativ cu săptămâna anterioară, potrivit datelor Direcției de Sănătate Publică Bihor.

    Economic

    INS: Economia intră într-o perioadă de scumpiri generalizate în toate sectoarele
    Datele recente publicate de Institutul Național de Statistică indică o perspectivă dominată de creșteri de prețuri în majoritatea sectoarelor economiei, în contextul unor evoluții mixte privind producția, vânzările și ocuparea forței de muncă.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X