A fost soţ, tată, bunic şi ginere ZSISKU PAUL ANDREI, a trăit 67 ani. Dumnezeu să-l odihnească în pace şi linişte într-un loc minunat. Soţia Valeria şi copiii Paul-Dan, Marcela, Raluca, fiica Angela, Doru şi Diana.
ZSISKU PAUL ANDREI
Au trecut ani rând pe rând cu bune şi cu rele, dar din acestea a lipsit un suflet , o lumină care s-a stins acum 2 ani şi ne-a lăsat un gol imens în inimile noastre.
Trimite articolul
X
powered by
Surfing Waves
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Un tânăr de 24 de ani, din județul Neamț, a fost reținut de polițiștii bihoreni după ce a fost prins conducând în Oradea, deși consumase alcool.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Lucrările la șinele de tramvai din Nufărul se complică pe parcurs. Ce au declarat reprezentanții OTL
Lucrările au fost începute în cursul zilei de luni, 17 august.
Cultură
În cea de-a XIII-a ediție a festivalului-concurs de la Roşia s-au întrecut nouă tineri instrumentişti.
Educație
Mai puțin de o treime dintre candidații care s-au prezentat la sesiunea iulie-august a Bacalaureatului în Bihor au reușit să promoveze examenul.
Economic
Investiția de 30 de milioane de euro inaugurată în urmă cu doar două luni la Oradea intră în componența unei tranzacții internaționale de anvergură.
Citiți principiile noastre de moderare aici!