BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
FC Bihor
„Nu am primit niciun contraargument”

„Nu am primit niciun contraargument”

la 23 February 2010 14:24
23 February 2010 14:24
FC Bihor II s-a desfiinţat, iar preşedintele Ioan Lucian susţine că nu are niciun regret vizavi de decizia luată.
Scris de IM:BIHOR_ONLINE - FC Bihor II s-a desfiinţat, iar preşedintele Ioan Lucian susţine că nu are niciun regret vizavi de decizia luată.

Trimite articolul

X

„Nimeni din club nu a venit la mine cu un argument pentru păstrarea echipei a doua. Nu a venit nici antrenorul de la FCBihor II, nici antrenorul primei echipe, şeful Centrului de copii şi juniori sau vreun membru AGA. De asta nu am niciun regret pentru decizia luată în primul rând din raţiuni economice. Am făcut deja adresa către AJF Bihor prin care îi anunţăm decizia noastră”, a precizat Lucian.

După 12 jocuri de pregătire susţinute în perioada de pregătire de iarnă, lotul FC Bihor II s-a dizolvat joi, astfel că partida cu arădenii de la CS Ineu nu s-a mai disputat. Antrenorul Lucian Ciocan va pregăti în continuare grupa de juniori născuţi în 1996, iar jucători precum Miheş, Ardelean, Lobonţ şi S. Ban au fost anunaţi în lotul lărgit al primei echipe. „La sugestia antrenorilor de la Centrul de copii şi juniori îi ţinem sub observaţie pe cei patru. Vor face parte din lotul lărgit, dar vor fi şi situaţii când vor avea program separat”, a explicat antrenorul Dan Dobai.

T.B.

FC Bihor II se desfiinţează

Trimite articolul

X
Taguri:
Fc Bihor II ,
Ioan Lucian ,
Lucian Ciocan
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    FOTO
    Lucrările din Parcul 1 Decembrie, pe ultima sută de metri. Primăria Oradea va aplica penalizări pentru zonele neterminate
    După cum se prezintă situația în teren, lucrările de reabilitare și modernizare a Parcului 1 Decembrie din Oradea nu au mari șanse să fie finalizate integral până în 31 august, ultimul termen acordat după prelungiri succesive.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Primăria Oradea nu va mai închiria scenă pentru concerte. Trupa IRIS a inaugurat achiziția făcută cu fonduri prin PNRR
    Primăria Oradea a achiziționat, în cadrul proiectului de reabilitare a Bastionului Crăișorul, finanțat prin PNRR, două echipamente care vor fi folosite la evenimentele organizate în municipiu.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Primăria Oradea pune presiune pe constructori pentru lucrările prin PNRR. Firmele care nu respectă termenul limită, bune de plată
    Cu mai puțin de două săptămâni înainte de expirarea termenului limită, primarul Florin Birta a prezentat situația proiectelor finanțate prin PNRR în cadrul conferinței de presă organizate la finalizarea lucrărilor de restaurare și reabilitare a Bastionului Crăișorul din Cetatea Oradea.

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă Oradea, zona Republicii, Piața București, Ștefan cel Mare

    BIHON CAO

    Se întrerupere alimentare cu apă în Oradea pentru zonele Piața București, Săvineștilor, Berzei și Ștefan cel Mare

    BIHON CAO

    De unde a venit apa fierbinte din Valea Nimăiești? Compania de Apă Oradea face publice primele constatări

    Cultură

    GALERIE FOTO
    „Mândra mea, Supermodel”, un eveniment-spectacol în viziunea artistei Angela Szabo
    Evenimentul a fost o fuziune între artă contemporană şi artă populară tradiţională transilvăneană.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Cine este femeia norocoasă din Oradea care a dat lovitura vieții la Loto 6/49: „Cu acești bani îmi voi lua viața de la capăt”
    Femeia care a câștigat cel mai mare premiu din istoria Loto 6/49 și-a ridicat, miercuri, 19 august 2026, premiul în valoare de 52.839.623,04 lei. Câștigătoarea, o femeie de 59 de ani din Oradea, spune că banii îi vor oferi șansa de a „își lua viața de la capăt”.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    FOTO-VIDEO
    Lucrările de reabilitare a Bastionului Crăișorul au fost finalizate. Investițiile totale în Cetatea Oradea au ajuns la 25 de milioane de euro
    Bastionul Crăișorul din Cetatea Oradea a fost reabilitat și restaurat în cadrul etapei a IV-a a proiectului de refuncționalizare a cetății.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X