BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
FC Bihor
FC Bihor Oradea a schimbat țara unde va efectua cantonamentul de vară

FC Bihor Oradea a schimbat țara unde va efectua cantonamentul de vară

De Teodor Biriș
la 8 June 2026 17:45

FC Bihor Oradea a schimbat țara unde va efectua cantonamentul de vară

Zona unde se vor pregăti fotbaliștii orădeni FOTO: FC ARGEȘ
8 June 2026 17:45
În 2024 au fost în Ungaria la Balmazújváros, în 2025 la Bruck an der Leitha în Austria, iar în vara anului 2026 FC Bihor se va pregăti centralizat în Slovenia.
Scris de Teodor Biriș - În 2024 au fost în Ungaria la Balmazújváros, în 2025 la Bruck an der Leitha în Austria, iar în vara anului 2026 FC Bihor se va pregăti centralizat în Slovenia.

Trimite articolul

X

Locația aleasă este Rogla (comuna Zrece) situată la circa 1.500 de metri altitudine. Localitatea montană a fost aleasă și de FC Argeș și în anii trecuți, iar acolo se va pregăti în această vară din nou echipa antrenată de Bogdan Andone,
La Rogla sau în zonă au mai cantonat în trecut Petrolul Ploiești, UTA Arad sau Dinamo București.

În funcție de adversarii găsiți pentru jocurile de pregătire va fi stabilită în zilele următoare și perioada în care lotul pregătit de Erik Lincar se va pregăti în Slovenia.
Potrivit informațiilor găsite, la Rogla există două terenuri cu gazon natural, unul cu suprafață sintetică, centre wellnnes și SPA la hoteluri.
Fotbaliștii de la FC Bihor Oradea vor reîncepe antrenamentele miercuri 24 iunie, după ce în 22 și 23 iunie vor efectua vizita medicală.

Trimite articolul

X
Taguri:
cantonament ,
FC Bihor ,
Rogla ,
Slovenia
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Tronsonul Chiribiș - Biharia al Autostrăzii Transilvania ar putea fi deschis în acest an. Directorul CNIR vine la Oradea
    Lucrările la tronsonul Chiribiș- Biharia din Autostrada Transilvania, executate de compania Selina, se desfășoară într-un ritm intens, cu sute de muncitori și utilaje mobilizate pe șantier.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Consiliul Europei salută intervenția DIICOT. Viorel Pașca: „Ați căzut în plasa celor care v-au furnizat informațiile”
    DIICOT a făcut public un nou comunicat în care anunță că intervenția instituției în dosarul Dumbrava este menționată în mod explicit într-o scrisoare transmisă de Comisarul pentru Drepturile Omului al Consiliului Europei, Michael O'Flaherty, prim-ministrului României.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Dragoș Pîslaru anunță că încă două persoane relocate de la Dumbrava au decedat, iar un bărbat a fugit dintr-un centru social
    Având în vedere interesul constant manifestat de opinia publică față de situația persoanelor vulnerabile relocate de la Dumbrava, ministrul Dragoș Pîslaru prezintă datele centralizate în urma celor 79 de vizite pe teren efectuate de inspectorii sociali.

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă în Ianoșda

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă străzile Piața București, Săvineștilor, Berzei

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă în Ceica, Lăzăreni, Drăgești și Hidișelu de Sus

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    FOTO/VIDEO
    Investiție de 36 de milioane de lei la Colegiul Emanuil Gojdu. Elevii revin din toamnă într-o clădire complet modernizată
    În urmă cu un an, holurile Colegiului Național „Emanuil Gojdu” erau ocupate de schele, materiale de construcții și muncitori, iar elevii și profesorii încercau să își desfășoare activitatea într-un program adaptat permanent în funcție de evoluția lucrărilor.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    O femeie și fiul ei de 8 ani au plecat de la domiciliul din Oradea și nu s-au mai întors. I-ați văzut?
    O femeie de 34 de ani și fiul ei, în vârstă de 8 ani, sunt căutați de polițiști după ce au plecat voluntar din locuința în care stăteau în Oradea și nu s-au mai întors. 1

    Cultură

    Râs pe săturate și voie bună la show-ul de stand up comedy cu Costel, la Oradea
    Seara va fi deschisă de comedianții Dima Cubreacov și Mirel Popinciuc.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X