BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
FC Bihor
FC Bihor speră să puncteze în deplasare! Meciul va fi televizat de clubul din Slatina

FC Bihor speră să puncteze în deplasare! Meciul va fi televizat de clubul din Slatina

De Teodor Biriș
la 25 October 2024 21:36

FC Bihor speră să puncteze în deplasare! Meciul va fi televizat de clubul din Slatina

FC Bihor caută puncte la Slatina FOTO: T.B.
25 October 2024 21:36
Scris de Teodor Biriș

Trimite articolul

X

FC Bihor încearcă să recupereze din punctele pierdute duminica trecută în fața liderului Csikszereda Miercurea Ciuc. Nu va fi ușor pentru că, CSM Slatina n-a pierdut acasă în acest sezon, având o victorie și două remize. În deplasare, oltenii au pierdut în faţa a două dintre echipele pe care FC Bihor a reușit să le învingă, Metalul Buzău și CSM Focșani.

După scăderea rezultatelor cu falimentarul club Viitorul Pandurii Târgu Jiu, CSM Slatina a pierdut 3 puncte și a coborât pe locul 8, în timp ce FC Bihor a urcat pe 14, pierzând doar un punct.

Sursa: lpf2.ro

„Mergem cu cei mai buni jucători şi foarte pozitivi după felul în care s-a antrenat echipa. Cei de la CSM Slatina formează o echipă bună, care se află în partea superioară a clasamentului, dar noi vom încerca să obținem un rezultat pozitiv pe terenul lor”, a declarat antrenorul Gustavo Aragolaza.

FC Bihor s-a descurcat mai bine în deplasare până acum, de unde a agonisit 6 puncte. CSM Slatina îl are în componență pe experimentatul Cătălin Doman (36 de ani), golgheterul la zi în Liga 2 cu cele 7 goluri marcate. Din staff-ul tehnic coordonat de Daniel Oprescu face parte și bihoreanul Vasile Sin, care pregătește portarii echipei din Slatina.

După antrenamentul de joi, delegația FC Bihor a plecat spre Slatina. Meciul CSM Slatina – FC Bihor este programat sâmbătă de la ora 11:00 și nu va fi televizat de DigiSport sau FRF TV, dar clubul din Slatina a anunțat pe pagina oficială de facebook că partida va putea fi urmărită live video pe linkul:

 

Etapa a început vineri cu meciul CSC Șelimbăr – FC Argeș, scor 0-0, și continuă sâmbătă, când sunt programate cele mai multe meciuri:

 

Trimite articolul

X
Taguri:
CSM slatina ,
FC Bihor
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Ratare... la pont. În loc de 50.000 de euro, un hoț din Bihor s-a ales cu 13 ani de pușcărie
    Înarmat cu o șurubelniță, a încercat să jefuiască o locuință în care era convins că va găsi 50.000 de euro. Pontul i-a fost dat de un bărbat pe care îl cunoscuse de câteva zile și care l-a și dus cu mașina până la locul faptei. Doar că, după ce a răvășit întreaga casă, s-a ales cu doar câteva bancnote, în schimbul cărora a lăsat în urmă amprente care le-au făcut mult mai ușoară munca polițiștilor.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Un nou proiect pentru modernizarea Spitalului Municipal din Beiuș, în valoare de 20,3 milioane de lei
    Primăria Beiuș a semnat recent contractul de finanțare pentru un nou proiect important, de modernizare a serviciilor medicale din ambulatoriul Spitalului Municipal, investiție care marchează un pas semnificativ în dezvoltarea infrastructurii sanitare locale.

    România

    Un medic rezident aflat de gardă a murit în baia spitalului. Avea doar 32 de ani și a lăsat în urmă doi copii
    Este anchetă de amploare la Spitalul de Urgență Floreasca din București, după ce un medic rezident a fost găsit mort, sâmbătă, 6 iunie, în toaleta unității medicale.

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă Cheriu, Felcheriu, Sărand și Alparea

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă întrerupere alimentare apă în Nojorid

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă întrerupere furnizare apă potabilă în zona Ogorului

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Doliu în folclorul bihorean. Maria Haiduc sau „Doamna cântecului popular din Crișana” a murit
    Marcel Pușcaș, fost fotbalist la Steaua și Rapid, a anunțat în mediul online că mama sa, cunoscuta interpretă de muzică populară Maria Haiduc, a încetat din viață.

    FC Bihor

    FC Bihor Oradea a mai achiziționat un jucător care a evoluat la Corvinul Hunedoara
    După Modan (CSM Reșița), Cruceru (ASA Târgu Mureș) și Kilyen (Corvinul), FC Bihor a anunțat duminică transferul fundașului stânga Mihai Velisar (27 de ani), care a jucat în ultimele sezoane la Corvinul Hunedoara. 2

    România

    Proiect de lege: Retragerea decorațiilor pentru persoanele condamnate definitiv și cele care au colaborat cu Securitatea
    Parlamentarii USR Sorin Șipoș, Cynthia Păun și Vlad Șendroiu au depus o inițiativă legislativă care modifică sistemul național de decorare al României astfel încât persoanelor condamnate definitiv la închisoare - indiferent dacă e vorba de executare sau cu suspendare - și persoanelor care au colaborat cu Securitatea să li se retragă, de drept, distincția. 2
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X