BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
FC Bihor
Meciul de adio la FC Bihor

Meciul de adio la FC Bihor

la 5 June 2013 09:39
5 June 2013 09:39
FC Bihor încheie un sezon dezamăgitor pe terenul unei echipe care va sărbători promovarea. ACS Poli Timişoara este sigură de locul în prima ligă încă din etapa trecută, plus că are şi licenţa în buzunar.
Scris de erdei - FC Bihor încheie un sezon dezamăgitor pe terenul unei echipe care va sărbători promovarea. ACS Poli Timişoara este sigură de locul în prima ligă încă din etapa trecută, plus că are şi licenţa în buzunar.

Trimite articolul

X

Antrenorul Valentin Velcea aşteaptă ca fanii Timişoarei să revină la sentimente mai bune faţă echipa creată pe scheletul Recaşului, iar intrarea va fi liberă la jocul de astăzi. „Aştept la ultimul meci cu FC Bihor, un stadion plin, poate o să vă surprindă. E normal să vină să vadă o echipă care a promovat în Liga I. Dacă acum nu te prezinţi la stadion atunci când? Indiferent de ce se va întâmpla, Timişoara a revenit pe prima scenă”, a declarat Velcea.

Pentru unii dintre jucătorii orădeni acesta va fi ultimul meci în tricoul lui FC Bihor. Vizaţi în primul rând sunt cei veniţi sub formă de împrumut, Bud, Vasilache, Lazăr sau Vădrariu, nefiind exclus ca şi alţii să părăsească echipa. Va fi ultima aparţie şi pentru antrenorul Marian Pană, care îşi încheie mandatul cu acest joc.

Strategia de viitor urmează să fie stabilită în perioada următoare şi va depinde şi de rezultatul discuţiilor între FC Bihor şi CF Liberty pentru că parteneriatul expiră la finalul sezonului.

Meciul ACS Poli Timişoara – FC Bihor se va desfăşura pe Stadionul Dan Păltinişanu începând cu ora 18:00, în direct la Digi Sport.

Arbitri întâlnirii au fost desemnaţi Viorel Flueran (Craiova) – Ionuţ Babadag (Alexandria), Ionuţ Bobe (Videle), rezervă Daniel Haidiner (Hunedoara). Observatori FRF: Szekely Zoltan (Baia Mare) şi Marcel Coraş (Arad)

 

Trimite articolul

X
Taguri:
acs poli timisoara ,
FC Bihor
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    România

    VIDEO
    Ilie Bolojan, atac dur la adresa PSD: „aruncarea în aer a guvernării este o lipsă totală de respect față de cetățeni"
    Ilie Bolojan critică dur decizia PSD de retragere a sprijinului, o numește iresponsabilă și anunță că va continua să conducă Guvernul pentru a asigura stabilitatea țării.

    România

    Surse: Bolojan nu demisionează, membrii PNL fac zid în jurul premierului. Chiar și contestatarul Hubert Thuma și-a anunțat sprijinul
    Ilie Bolojan beneficiază de susținerea partidului pentru a rămâne în funcția de premier și pentru a merge la consultările de la Cotroceni alături de Nicușor Dan în această formulă, potrivit unor surse participante la ședința PNL desfășurată luni seara, citate de Antena 3 CNN.

    România

    PSD retrage sprijinul lui Bolojan cu 97,7% din voturi: Grindeanu – „Mai bine Opoziție cu voce, decât o guvernare cu capul plecat”
    Liderii PSD au intrat în ședința pentru a vota dacă îi vor retrage sprijinul politic premierului Ilie Bolojan. 1

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    VIDEO
    Cinci incendii de vegetație în Bihor: pompierii au împiedicat extinderea flăcărilor către păduri
    În perioada 18–20 aprilie, pompierii bihoreni au intervenit în patru localități pentru stingerea a cinci incendii de vegetație uscată, ultimul dintre acestea izbucnind în noaptea de duminică spre luni.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Un suflet neajutorat la 12 metri înălțime: pisică blocată de două zile pe un stâlp a fost salvată de pompieri
    Sâmbătă, 18 aprilie, pompierii bihoreni au fost solicitați, printr-un apel la 112, să intervină în localitatea Săucani, comuna Răbăgani, pentru salvarea unei pisici rămase blocată pe un stâlp de electricitate, cu înălțimea de aproximativ 12 metri. 1

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Primul an fără Bolojan. Aproximativ 1.500 de persoane, majoritatea elevi, prezente la manifestările festive dedicate zilei de 20 aprilie
    În organizarea primăriei Oradea și garnizoanei Oradea, în 20 aprilie au avut loc o serie de manifestări dedicate împlinirii a 107 ani de la intrarea trupelor române În Oradea, sub comanda generalului Traian Moșoiu, și instaurarea administrației românești. 5
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X