BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
FC Bihor
„Staţi jos, în sărăcia voastră”

„Staţi jos, în sărăcia voastră”

la 22 November 2015 18:31 Reactualizat la: 22 November 2015 18:33
22 November 2015 18:31 Reactualizat la: 22 November 2015 18:33
Contradicţii în tabăra sătmăreană sâmbătă la Oradea. Dacă suporterii au afişat un banner „Salvaţi FC Bihor” şi au scandat la un moment dat „Bihoru, Bihoru”, repetenţi la capitolul fair-play au fost unii dintre jucătorii Olimpiei.
Scris de Demian - Contradicţii în tabăra sătmăreană sâmbătă la Oradea. Dacă suporterii au afişat un banner „Salvaţi FC Bihor” şi au scandat la un moment dat „Bihoru, Bihoru”, repetenţi la capitolul fair-play au fost unii dintre jucătorii Olimpiei.

Trimite articolul

X

„Campionul aroganţelor” a fost Sălăgeanu, autor a două goluri, şi fost jucător la Oţelul Galaţi. Acesta i-a înjurat pe cei de pe banca de rezerve orădeană, aruncându-le superior şi un „staţi jos, în sărăcia voastră”. „Nu mă aşteptam să fim jigniţi de un jucător care a evoluat în Liga Campionilor. Şi cei de pe banca lor ne-au luat la mişto. Îi felicit pe cei care finanţează Olimpia, dar nu pot fi de acord cu astfel de atitudini”, a spus Dan Mănăilă la conferinţa de presă.

Antrenorul sătmărenilor era deja cu gândul la meciul de miercuri cu Chindia. „Am luat foarte serios meciul şi faptul că am marcat rapid ne-a făcut partida mai uşoară. Mă gândesc deja la meciul cu Chindia, un duel cu o contracandidată la play-off. Îi felicit pe cei de la FC Bihor că îşi duc crucea până la capăt, că nu abandonează, dar regret mult starea în care s-a ajuns în Liga a II-a”, a sintetizat Tibi Csik.

Revenind la joc, Mănăilă consideră înfrângerea una dureroasă. „Când am venit am ştiut că va fi greu şi că multă lume dă în noi, în aceşti băieţi. Eu nu o să o fac niciodată chiar dacă o să pierdem cu 8-0 sau cu 14-0. Atât au putut ei în acest meci. Nu ştiu de unde vom mai găsi resurse. E greu, dar le vom găsi, nu abandonăm. Cele cinci etape din retur programate în această perioadă ne-au dărâmat. Băieţii au dus bine 12-14 etape, iar acum doar storc din ei ce se mai poate. Pentru noi era mai bine să se fi terminat sezonul cu meciul de la Cluj, era finalul turului şi aşa era normal”.

Trimite articolul

X
Taguri:
arogante ,
declaratii ,
FC Bihor ,
olimpia satu mare
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO
    Lumea prin ochii lui Dragoș: expoziție de pictură cu fragmente de emoție și imaginație la Filarmonica de Stat
    Filarmonica de Stat Oradea va găzdui joi, 23 aprilie, de la ora 17:30, în cadrul „Varadinum Indoor Gallery Foto Club” vernisajul expoziției de pictură „Fragmente de lume”.

    Economic

    AJOFM Bihor: cerere mare pentru muncitori necalificați și personal în servicii
    Agenția Județeană pentru Ocuparea Forței de Muncă Bihor a publicat la data de 22 aprilie 2026 o ofertă de 776 locuri de muncă vacante la nivelul județului, dintre care 426 în Oradea.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Accident în Băile 1 Mai. Trei persoane au fost transportate la spital
    Incidentul s-a petrecut în cursul zilei de miercuri, 22 aprilie, în jurul orei 12:30 pe Drumul Comunal 59 la intrarea în Băile 1 Mai.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    Economic

    Pensiile din luna mai ajung mai târziu pentru o parte dintre beneficiari. Care este motivul
    Deși fondurile sunt disponibile integral, o parte dintre pensionari vor primi banii mai târziu decât în mod normal.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    O nouă stradă din Oradea intră în șantier. Asfalt în fața caselor și sistem nou de canalizare
    Municipiul Oradea anunță demararea lucrărilor de modernizare a străzii Nicolae Beldiceanu – tronsonul nemodernizat, o investiție care vizează îmbunătățirea infrastructurii rutiere și creșterea confortului pentru locuitorii din zonă.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    VIDEO
    Razie de amploare pe DN 1, în Bihor. Depășirile neregulamentare, filmate din dronă, au lăsat doi șoferi fără permis
    Marți, 21 aprilie, în intervalul orar 11:00 – 15:00, polițiștii bihoreni cu sprijinul specialiștilor din cadrul Registrului Auto Român, au desfășurat o amplă acțiune pe D.N.1, drum care tranzitează județul Bihor, pe care se înregistrează valori ridicate de trafic, inclusiv vehicule de mare tonaj, pietoni și bicicliști, fapt ce crește semnificativ riscul rutier.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X