Această amânare a avut loc deoarece managementul trupei a considerat că nu va fi suficient timp pentru a fi puse la punct detaliile tehnice pentru show, acesta fiind primul din turneu.
“Din cauza unor circumstanţe neprevăzute, Chemical Brothers trebuie să reprogrameze concertul lor de pe 25 mai, de la Sala Polivalentă din Bucureşti. Formaţia îşi cere scuze pentru această schimbare de ultim moment, show-ul urmând să fie reprogramat pentru sâmbătă, 20 octombrie. Biletele pentru data iniţială vor rămâne valabile”, a declarat Alex Nightingale, managerul trupei.
Restul concertelor programate de formaţie vor avea loc conform programării iniţiale. Biletele deja cumpărate vor rămâne valabile pentru evenimentul din 20 octombrie, acestea putând fi achiziţionate în continuare, până pe 19 octombrie, la preţul de 85 de lei.
Concertul Chemical Brothers - amânat
<p>Concertul pe care formaţia Chemical Brothers urma să îl susţină, pe 25 mai, la Sala Polivalentă din Bucureşti, s-a amânat pentru 20 octombrie.</p>
Trimite articolul
X
powered by
Surfing Waves
FC Bihor
În primul meci din stagiul de pregătire de la Rogla, FC Bihor și-a măsurat forțele cu NK Pergola Misteral Jadran Dekani, formație clasată pe locul 10 în liga a doua slovenă în sezonul trecut.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Un bărbat de 57 de ani, din Alparea, a fost reținut de polițiștii Serviciului Arme, Explozivi și Substanțe Periculoase Bihor într-un dosar în care este acuzat de nerespectarea regimului armelor și munițiilor și uz de armă fără drept, fapte care ar fi fost comise în urmă cu mai bine de un an.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Noua creșă construită pe strada Aluminei din municipiul Oradea va fi inaugurată sâmbătă, 11 iulie, de la ora 09:00, în cadrul unui eveniment organizat de Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
O furtună puternică, de tip supercelulă, a lovit miercuri după-amiază, 8 iulie, zona Marghita-Bogei-Popești, unde au fost semnalate cantități mari de grindină.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Dosarul pentru înregistrarea produsului „Tocană de unghii de porc De Bihor - produs obținut potrivit tradiției din Bihor” se află în etapa de analiză la nivelul Comisiei Europene, în vederea obținerii sistemului de calitate Specialitate Tradițională Garantată (STG), informează, miercuri, Ministerul Agriculturii și Dezvoltării Rurale (MADR), pe pagina sa de Facebook.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Ministrul Muncii, Dragoș Pîslaru, a anunțat miercuri o serie de măsuri administrative în urma scandalului generat de centrele gestionate de Viorel Pașca în județul Bihor. Prima decizie a fost revocarea din funcție a Alexandrei Zară, președinta Autorității Naționale pentru Protecția Drepturilor Persoanelor cu Dizabilități.
Citiți principiile noastre de moderare aici!