BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
Muzica
Va fi lansat un album live al lui Whitney Houston

Va fi lansat un album live al lui Whitney Houston

la 18 September 2014 14:13 Reactualizat la: 18 September 2014 14:18
18 September 2014 14:13 Reactualizat la: 18 September 2014 14:18
La aproape trei ani de la moartea cântăreței Whitney Houston, producătorul ei a anunțat că va fi lansat un album și un DVD care vor conţine o serie de evoluţii live ale artistei americane.
Scris de Carmen Ile - La aproape trei ani de la moartea cântăreței Whitney Houston, producătorul ei a anunțat că va fi lansat un album și un DVD care vor conţine o serie de evoluţii live ale artistei americane.

Trimite articolul

X

„Ea a fost fără nicio îndoială una dintre cele mai mari cântăreţe din lume şi era unică”, a spus Clive Davis, producătorul artistei.

Materialul discografic – „Whitney Houston Live: Her Greatest Performances” va fi lansat pe 10 noiembrie.

Whitney Houston, celebră atât pentru cântecele ei de dragoste, cât şi pentru scandalurile generate de dependenţa ei de droguri, a fost găsită decedată pe 11 februarie 2012, în cada unei camere de hotel din Beverly Hills, la vârsta de 48 de ani, cu o zi înainte de gala de decernare a premiilor Grammy. Autorităţile americane au considerat că moartea ei a fost accidentală, fiind cauzată de consumul de cocaină şi de o maladie cardiacă.

 

Post by Whitney Houston.

Trimite articolul

X
Taguri:
album live ,
Clive Davis ,
producator ,
Whitney Houston
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    FC Bihor

    Ilfov este cel mai bine reprezentat județ la nivelul fotbalistic al Ligii a II-a din România
    De sâmbătă se cunoaște și a cincea echipă care a promovat în Liga 2, după ce ilfovenii de la SC Popești-Leordeni au trecut la baraj de CSM Unirea Alba Iulia cu 2-0 prin golurile marcate de Pătrășcoiu 36, M. Ion 83.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    FOTO-VIDEO
    Incendiu la o hală aflată pe strada Războieni din Oradea
    Incidentul s-a petrecut în dimineața zilei de luni, 8 iunie.

    România

    Bărbat reținut după ce a tras asupra fostei iubite și a familiei acesteia. O persoană este în stare instabilă
    Incidentul s-a petrecut în cursul zilei de duminică, 7 iunie.

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă Cheriu, Felcheriu, Sărand și Alparea

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă întrerupere alimentare apă în Nojorid

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă întrerupere furnizare apă potabilă în zona Ogorului

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    FOTO
    Două orădence au devenit campioane naționale la volei U17 cu o echipă din alt oraș
    Două voleibaliste din Oradea au devenit campioane naționale la volei, evoluând pentru echipa altui oraș. Briana Maria Parasca și Nicole Maisa Pârcălab au triumfat cu echipa de junioare U17 a CSU Medicina Târgu Mureș.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Se întrerupe furnizarea apei calde pe mai multe străzi din Oradea timp de mai multe săptămâni. Vezi zonele afectate
    Întreruperea furnizării apei calde a apărut în urma unor lucrări de reparații la rețeaua termică de distribuție.

    Bihon CSM Oradea

    Petar Kovacevic explică de ce a pierdut CSM Oradea titlul: „Problema noastră a fost în atac”
    CSM Oradea nu și-a putut apăra titlul național cucerit în sezonul trecut în Superliga de polo. Finala cu marea rivală CSA Steaua a fost dramatică, necesitând cinci meciuri, la fel ca în ediția precedentă. Din nefericire, de data aceasta victoria a revenit echipei steliste, care s-a impus în meciul decisiv cu scorul de 10-9, chiar în Bazinul Olimpic „Ioan Alexandrescu”. Acest eșec a lăsat un gust amar celor circa 1.000 de suporteri prezenți, care și-au susținut frenetic favoriții.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X