BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
România
15.000 de abonamente UNTOLD vândute în câteva minute

15.000 de abonamente UNTOLD vândute în câteva minute

la 14 November 2017 15:01 Reactualizat la: 14 November 2017 15:02
14 November 2017 15:01 Reactualizat la: 14 November 2017 15:02
Festivalul de muzică electronică de la Cluj-Napoca înregistrează un nou succes: 15.000 de abonamente pentru ediția din 2018 au fost vândute în câteva minute.
Scris de farcas - Festivalul de muzică electronică de la Cluj-Napoca înregistrează un nou succes: 15.000 de abonamente pentru ediția din 2018 au fost vândute în câteva minute.

Trimite articolul

X

Organizatorii Festivalului UNTOLD au anunţat că au vândut 15.000 de abonamente în doar câteva minute, deşi numărul stabilit iniţial era de 10.000 de abonamente la un preţ promoţional, pentru ediţia din 2018 de pe tărâmul magic din Cluj-Napoca.

„Vă anunţăm că primele 15.000 de abonamente pentru UNTOLD 2018 au fost vândute marți, în primele minute de la punerea lor în vânzare. Deși inițial organizatorii au anunțat că vor fi puse în vânzare doar 10.000 de abonamente, la ora 14.00, când s-a dat startul vânzărilor, zeci de mii de fani așteptau să-și asigure locul pentru cel de-al patrulea capitol UNTOLD. Organizatorii au decis să suplimenteze numărul abonamentelor, astfel că, în doar câteva minute, 15.000 de abonamente au ajuns la cei mai înfocaţi fani UNTOLD”, a transmis Ioana Chifor, PR Manager al Festivalului UNTOLD.

Prețul promoțional propus pentru primele abonamente a fost de 400 de lei plus taxe, în timp ce pentru abonamentele VIP fanii au scos din buzunare suma de 1.100 de lei plus taxe.

Untold 2018 va avea loc în perioada 2-5 august.

Trimite articolul

X
Taguri:
primele abonamente vandute ,
UNTOLD ,
UNTOLD 2018
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    UPDATE Grav accident în Episcopia Bihor. Două persoane au decedat după ce o mașină a fost lovită de un tren
    Incidentul s-a petrecut în după amiaza zilei de duminică, 24 mai.

    BIHON Sport local

    Liga 4 Bihor, etapa 13: Crișul Aleșd și-a asigurat primul loc în play-out. Nojorid Livada și Voința Cheresig ocupă locuri retrogradabile
    Sâmbătă s-au desfășurat meciurile contând pentru penultima etapă din play-out-ul din Liga 4 Bihor.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Oradea scoate la licitație două spații comerciale în zone centrale ale orașului
    Consiliul Local Oradea a aprobat, în ultima ședință ordinară, închirierea prin licitație publică a două spații aflate în administrarea municipalității, imobile care au o altă destinație decât cea de locuință.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă privind înlocuirea și extinderea rețelelor de apă din Cartierul Nufărul

    BIHON CAO

    Anunț de întrerupere a furnizării de apă potabilă Calea Aradului spre DN79 – Aeroportul Internațional Oradea

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă în Zona Ogorului și comunele Sânmartin, Hidișelu de Sus, Drăgești, Ceica, Lăzăreni

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Italian stabilit în Oradea, judecat pentru că și-a făcut un tratament cu botox, dar a plecat fără să plătească
    Un cetățean italian de 52 de ani, stabilit în Oradea, este judecat pentru abuz de încredere prin fraudarea creditorilor după ce și-a făcut un tratament cu botox la un cabinet medical din oraș și a plecat fără să plătească.

    Economic

    ANAF clarifică regulile fiscale pentru românii care închiriază camere prin Airbnb și Booking în 2026
    Agenția Națională de Administrare Fiscală a publicat un nou ghid destinat persoanelor care obțin venituri din închirierea pe termen scurt a camerelor din locuințele proprii.

    Cultură

    Cosmin Leucuţa, în dialog cu Mircea Pricăjan pe marginea cărţii „Cum te vei îmbrăca la sfârșitul lumii?”
    Apărut la Editura Humanitas, volumul i-a adus pentru a doua oară titlul de „Tânărul Prozator al Anului”.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X