BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
România
Loteria Română a dat peste 52 de milioane de lei

Loteria Română a dat peste 52 de milioane de lei

la 5 February 2010 11:30
5 February 2010 11:30
<p>Loteria Română a acordat în luna ianuarie a acestui an 492.217 câştiguri, în valoare totală de 52.495.432 lei, la toate jocurile automatizate pe care le organizează, se arată într-un comunicat emis vineri de companie.</p>
Scris de IM:BIHOR_ONLINE - <p>Loteria Română a acordat în luna ianuarie a acestui an 492.217 câştiguri, în valoare totală de 52.495.432 lei, la toate jocurile automatizate pe care le organizează, se arată într-un comunicat emis vineri de companie.</p>

Trimite articolul

X

Astfel, la extragerile Loto 6/49, la categoriile I, a II-a şi a III-a, s-au înregistrat 4.235 de câştiguri în valoare totală de 7.436.085 lei. La Noroc, la categoriile a II-a, a III-a, a IV-a, a V-a şi N-3, s-au înregistrat 1.127 de câştiguri în valoare totală de 1.061.230 lei.

De asemenea, la extragerileJoker, la categoriile I, a III-a, a IV-a, a V-a, a VI-a, a VII-a şi a VIII-a, s-au înregistrat 52.383 de câştiguri în valoare totală de 8.284.172 lei.

La extragerile Loto 5/40, la categoriile a II-a şi a III-a, s-au înregistrat 924 de câştiguri în valoare totală de 305.156 lei, în timp ce la Pronosport, la categoriile I, a II-a şi a III-a s-au înregistrat 1.584 de câştiguri totale de 36.599 lei.

La extragerile Prono-S, la categoriile I, a II-a şi a III-a s-au înregistrat 2.127 de câştiguri în valoare totală de 18.064 lei. Totodată, la Pariloto, s-au înregistrat 35.043 de câştiguri totale de 1.213.009  lei, iar la Videoloterie s-au înregistrat 394.794 câştiguri în valoare totală de 34.141.114 lei.

Sursa NewsIn

Trimite articolul

X
Taguri:
castiguri ,
categoriile ,
extragerile ,
loteria ,
valoare
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Sport local

    Liga 4 Bihor: Etapă cu rezultate surpriză în play-off și play-out
    Sâmbătă și duminică s-au desfășurat meciurile din etapa a VIII-a, în ambele faze ale campionatului.

    FC Bihor

    Erik Lincar: „Nu poate să zică lumea că noi nu jucăm, că nu venim doar să stăm pe teren și să ne uităm la soare”
    Corvinul Hunedoara și-a continuat seria victoriilor în duelurile cu FC Bihor și a obținut-o pe a patra, duminică, scor 3-1, pe Stadionul Iuliu Bodola.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    7.000 de lei, „amenda” pentru neatenție. Un minor a furat banii de încasări dintr-un bar și o sală de jocuri din Oradea
    Un adolescent de 16 ani a fost obligat, printr-o sentință dată, vineri, de Judecătoria Oradea să se supună măsurii educative a asistării zilnice pe o durată de 5 luni, după ce a profitat de neatenția angajaților unui bar și ai unei săli de jocuri din oraș și le-a furat încasările, aproape 7.000 de lei.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    FC Bihor

    GALERIE FOTO
    Corvinul rămâne o „nucă” prea tare pentru FC Bihor! Ioan Hora a fost protagonistul primei reprize
    FC Bihor Oradea rămâne pe minus din duelurile cu Corvinul Hunedoara. Orădenii au condus, la fel ca și în Ghencea, dar ulterior au încasat trei goluri. Protagonistul primei reprize a fost Ioan Hora, care a marcat în ambele porți, dar a fost eliminat după fluierul de final al primei reprize și FC Bihor a jucat în inferioritate numerică în partea a doua.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Tâlhari „iertați” de închisoare. Doi frați care au jefuit un pensionar din Oradea au fost eliberați după apel
    Doi frați din comuna bihoreană Tarcea au scăpat de închisoare, după ce Curtea de Apel Oradea a hotărât să suspende executarea pedepselor de câte 3 ani de detenție, dictată inițial cu executare de Judecătoria Oradea pentru tâlhărie calificată.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    A fost semnat contractul pentru execuția parcului fotovoltaic din Valea lui Mihai
    La sediul Primăriei Valea lui Mihai a semnat contractul de execuție pentru realizarea unui parc fotovoltaic destinat producerii energiei electrice necesare instituțiilor publice din oraș.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X