BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
România
Sex oral in fumoarul scolii

Sex oral in fumoarul scolii

la 22 July 2010 07:27
22 July 2010 07:27
<p>O elevă de 15 ani îi făcea sex oral profesorului în fumoarul şcolii. Profesorul o ameninţa pe fată cu scăderea notei la purtare în cazul în care nu accepta avansurile sale sexuale.</p>
Scris de IM:ONLINE - <p>O elevă de 15 ani îi făcea sex oral profesorului în fumoarul şcolii. Profesorul o ameninţa pe fată cu scăderea notei la purtare în cazul în care nu accepta avansurile sale sexuale.</p>

Trimite articolul

X

Un profesor de geografie a obligat o elevă de 15 ani să-i facă sex oral. Profesorul Ion Velicu, în vârstă de 55 de ani, care preda la Şcoala Generală nr 4 “Mihai Eminescu” din Giurgiu o ameninţa pe minoră că îi va scădea nota la purtare dacă nu va accepta avansurile sale sexuale. alvarul fetei a început în luna noiembrie 2009 când, povestesc anchetatorii, profesorul a convins-o pe IDT să-i facă sex oral chiar în fumoarul şcolii.

“O trimitea după harta de geografie a României, iar el apărea după câteva minute. Îi spunea că nu pot face sex normal în şcoală şi astfel o punea să-i facă sex oral”, au declarat surse judiciare. Potrivit anchetatorilor, profesorul i-a convins pe părinţii acesteia că fata are nevoie de meditaţii la geografie, astfel că tânăra a ajuns să facă sex cu profesorul chiar la el acasă, în timp ce nevasta acestuia gătea în bucătărie.

Abia în luna martie 2010 au aflat şi părinţii fetei de problemă şi au sesizat Poliţia.

“Rezultatele probelor biologice vaginale şi de pe lenjeria intimă, colectate de la minoră, confirmă că ADN-ul aparţine cadrului didactic”, ne-a declarat prim-procurorul George Neagoe, din cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Giurgiu, cel care a deschis dosar penal pe numele profesorului Ion Velicu.

Profesorul riscă să stea după gratii între trei şi zece ani. El a fost deja arestat preventiv, pentru zece zile, în data de 13 iulie 2010.

Sursa: Realitatea

Trimite articolul

X
Taguri:
Giurgiu ,
Ion Velciu ,
politia ,
profesor
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    Angajari BIHON

    Anunț de angajare Administrația Domeniului Public

    Anunturi intreruperi energie electrica

    IEE 20.04.2026 - 24.04.2026 - PL Alesd + PL Salonta + PL Beius + PL Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Primăria Oradea reduce organigrama cu 3 posturi vacante. La CSM dispar doi ingrijitori însă apar doi inspectori
    Pe ordinea de zi a ședinței extraordinare din 15 aprilie a Consiliului local Oradea s-au aflat două proiecte de hotărâri privind ajustarea organigramei Primăriei Oradea ca urmare a stabilirii numărului maxim de posturi de către Prefectură, respectiv modificări în schema de personal de Clubul Sportiv Municipal Oradea.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Anunț Compania de Apă

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Pasaj subteran la Biserica Emanuel? Primăria Oradea alocă bani pentru un studiu care să arate dacă este nevoie sau nu
    În cadrul ședinței extraordinare din 15 aprilie, consilierii locali orădeni au aprobat fișele de proiect, cheltuielile și a acordurile de parteneriat dintre Primăria Oradea și Agenția de Dezvoltare Regională Nord- Vest pentru elaborarea documentațiilor tehnico-economice pentru trei proiecte pe care municipalitatea le pregătește în vederea obținerii finanțării în perioada 2028- 2033. 3

    Educație

    Doliu în cadrul Universității din Oradea, a murit un profesor iubit de la Facultatea de Protecția Mediului
    Vasile Laslo, conferențiar universitar la Facultății de Protecția Mediului din cadrul Universității din Oradea, a decedat.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    A acoperit numărul de înmatriculare a basculantei cu bandă adezivă pentru a evita să fie detectat că nu are rovinietă
    Ingeniozitatea unor șoferi nu lasă de dorit, mai ales isprava unui bărbat de 42 de ani din Bihor.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X