BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
România
Tragedie rutiera in Ungaria, cu un microbuz romanesc

Tragedie rutiera in Ungaria, cu un microbuz romanesc

la 11 November 2011 11:17 Reactualizat la: 11 November 2011 12:18
11 November 2011 11:17 Reactualizat la: 11 November 2011 12:18
Un microbuz romanesc a fost implicat, vineri dimineata, in centrul Ungariei, intr-o coliziune cu un camion slovac. Un prim bilant al tragediei: trei persoane au murit si alte cinci sunt ranite. Dintre acestea, doua sunt in stare grava. Accidentul s-a produs la cateva zile dupa o alta tragedie petrecuta in tara vecina, in care au murit 14 romani. <strong>UPDATE:&nbsp;Cele trei persoane care au murit in accidentul petrecut in Ungaria vineri dimineata sunt cetateni romani, a anuntat Doris Mircea, director de comunicare in MAE. Deocamdata nu sunt date despre raniti.</strong> <a href="http://www.agenda.ro/news/news/48274/accident-cumplit-in-ungaria-14-romani-au-murit-|-video.html" target="_blank">Citeste si :&nbsp;Accident cumplit in Ungaria: 14 romani au murit dupa ce un microbuz a fost spulberat de un tir</a>
Scris de agenda.ro - Un microbuz romanesc a fost implicat, vineri dimineata, in centrul Ungariei, intr-o coliziune cu un camion slovac. Un prim bilant al tragediei: trei persoane au murit si alte cinci sunt ranite. Dintre acestea, doua sunt in stare grava. Accidentul s-a produs la cateva zile dupa o alta tragedie petrecuta in tara vecina, in care au murit 14 romani. <strong>UPDATE:&nbsp;Cele trei persoane care au murit in accidentul petrecut in Ungaria vineri dimineata sunt cetateni romani, a anuntat Doris Mircea, director de comunicare in MAE. Deocamdata nu sunt date despre raniti.</strong> <a href="http://www.agenda.ro/news/news/48274/accident-cumplit-in-ungaria-14-romani-au-murit-|-video.html" target="_blank">Citeste si :&nbsp;Accident cumplit in Ungaria: 14 romani au murit dupa ce un microbuz a fost spulberat de un tir</a>

Trimite articolul

X

Trimite articolul

X
Taguri:
accident rutier ,
accident Ungaria ,
microbuz ,
morti ,
tragedie rutierea ,
victime
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    ADVERTORIAL
    La Showroom JUB Design Studio by Paints Market – Vara aceasta, alegerea începe cu tencuiala decorativă potrivită!

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    ADVERTORIAL
    BierMania, bere bună din Germania, în Oradea, str Nicolae Bolcaș (Rompetrol Aradului)-10 beri germane de top la 89 lei

    Anunturi intreruperi energie electrica

    IEE 18.07.2026 - 24.07.2026 - PL Alesd + PL Sacueni + PL Salonta + PL Stei + PL Marghita + PL Rural + PL Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Întrerupere parțială pentru alimentare cu apă în localitatea Ceișoara

    BIHON CAO

    Seceta și canicula pun presiune pe rețea. Compania de Apă Oradea avertizează asupra consumului excesiv

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Oradea, str. Pelicanului

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Păruială pe holurile școlii din Tămășeu. Mama unei eleve, judecată pentru că a lovit o profesoară
    Un scandal petrecut pe holurile școlii Gimnaziale nr. 1 din Tămășeu a fost tranșat în această săptămână de către Judecătoria Oradea, care a condamnat-o la 8 luni de închisoare, cu amânarea aplicării pedepsei, pe o femeie, mama unei eleve, care a fost acuzată că a păruit-o pe holurile școlii pe profesoara de matematică.

    BIHON Sport local

    Mijlocașul orădean Andrei Moga revine în Liga 2. A semnat cu o echipă care vizează un loc de play-off
    După un sezon petrecut în Liga 3 la Minaur Baia Mare, cu care s-a calificat în play-off, mijlocașul bihorean Andrei Moga (20 de ani) a făcut din nou pasul în eșalonul doi al fotbalului românesc.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Restricții de circulație în zona pasajului suprateran de pe DN 79. Șoferii vor folosi o bretea temporară
    Primăria Oradea anunță că, în perioada 20 iulie – 9 august 2026, vor fi instituite restricții de circulație în zona pasajului suprateran, pentru desfășurarea lucrărilor la proiectul „Pasaj denivelat pe DN 79, la intersecția cu Centura Oradea”.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X