BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Sport local
Bihorean convocat la lotul de tineret

Bihorean convocat la lotul de tineret

la 9 August 2014 13:13
9 August 2014 13:13
Atacantul bihorean George Pușcaș (18 ani), care activează la Inter Milano a fost chemat în premieră la lotul național de tineret de către selecționerul Viorel Moldovan.
Scris de erdei - Atacantul bihorean George Pușcaș (18 ani), care activează la Inter Milano a fost chemat în premieră la lotul național de tineret de către selecționerul Viorel Moldovan.

Trimite articolul

X

Tineretul României se va duela cu echipa similară a Italiei, miercuri 13 august, ora 19:30, pe Stadionul Ilie Oană.

Pușcaș este din Marghita și a evoluat la CF Liberty și FC Bihor.

George a efectuat în această vară cantonamentul cu echipa de seniori în Statele Unite ale Americii.

Lotul convocat pentru meciul cu Italia:

Portari: Alexandru Buzbuchi (Viitorul), Valentin Cojocaru (Steaua)

Fundași: Cristian Manea (Viitorul), Bogdan Țîru (Viitorul), Adrian Puțanu (Viitorul), Deian Boldor (Pescara), Ioan Neag (Universitatea Cluj), Steliano Filip (Dinamo), Alin Toșca (Steaua), Mihai Bălașa (AS Roma)

Mijlocași: Dragoș Nedelcu (Viitorul), Florin Tănase (Viitorul), Alexandru Mitriță (Viitorul), Ionuț Șerban (Dinamo, Dorin Rotariu (Dinamo), Doru Popadiuc (Ceahlăul), Claudiu Bumba (ASA Târgu Mureș), Alexandru Crețu (CSMS Iași)

Atacanți: George Pușcaș (Internazionale Milano), Gabriel Iancu (Steaua), Andrei Ivan (CSU Craiova)

 

Trimite articolul

X
Taguri:
FC Bihor ,
george puscas ,
inter milano ,
Viorel Moldovan
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Amendă penală de 5.200 de lei pentru un profesor din Sântandrei, acuzat că a lovit peste cap un elev
    Sorin Ban, profesor și fost director al Școlii Gimnaziale nr. 1 din Sântandrei, a fost obligat, luni, de Judecătoria Oradea să achite o amendă penală de 5.200 de lei, drept pedeapsă pentru purtare abuzivă, după ce a lovit un elev de 12 ani.

    Cultură

    VIDEO
    „Deşteptarea”, spectacolul live-cinema despre adolescenţi şi deepfake, cucereşte publicul TIFF de la Cluj, apoi Baia Mare
    Spectacolul Teatrului Regina Maria este o experiență teatrală care continuă și după aplauze, prin dialogul deschis cu publicul și invitații speciali.

    Bihon CSM Oradea

    Filip Gardasevic a scris istorie la CSM Oradea, după trei sezoane în care a fost golgheterul echipei
    Internaționalul muntenegrean Filip Gardasevic a fost unul dintre jucătorii determinanți pentru CSM Oradea în cele trei sezoane petrecute la formația noastră. Sosit la CSM în vara anului 2023, a devenit imediat cel mai bun marcator al echipei.

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă - Zona Ogorului + comunele Sânmartin/Hidișelu de Sus/Drăgești/Ceica/Lăzăreni

    BIHON CAO

    Întreruperi și scăderi de presiune ale apei potabile din cauza lucrărilor la pasajul de pe Centura Oradea

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă în Sântandrei

    Cultură

    Muzică italiană la Tipografia de idei: Notti Magiche cu trupa lui Carmine Del Duca, The Rol'It
    Seara din parcul Muzeului Ţării Crişurilor va cuprinde şi Retro Disco Party cu DJ Varga István.

    Bihon CSM Oradea

    Portarul Lazar Dobozanov și-a prelungit contractul cu CSM Oradea până la finele sezonului 2026-2027
    Internaționalul sârb a sosit la CSM Oradea în vara anului 2024 și a devenit titularul postului de portar, pe care-l împarte împreună cu Raul Gavriș.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Containere anticaniculă în Piața Cetate, Piața Unirii, Piața Decebal și Piața Rogerius
    Având în vedere avertizările de caniculă și disconfort termic, Direcția de Asistență Socială Oradea (DASO) împreună cu Primăria Oradea, au pus în funcțiune cele patru containere anticaniculă încă din weekend.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X