BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Sport local
Bihorul Beiuş întâlneşte Olimpia II

Bihorul Beiuş întâlneşte Olimpia II

la 15 July 2015 09:15
15 July 2015 09:15
CF Bihorul Beiuş susţine miercuri, cu începere de la ora 17:30, meciul cu Olimpia II Satu Mare, contând pentru etapa I a Cupei României.
Scris de erdei - CF Bihorul Beiuş susţine miercuri, cu începere de la ora 17:30, meciul cu Olimpia II Satu Mare, contând pentru etapa I a Cupei României.

Trimite articolul

X

CF Bihorul este câştigătoarea fazei judeţene a competiţiei. Echipa beiuşeană şi-a început luni pregătirile, sun comanda antrenorului Rudy Kovacs. Tehnicianul beiuşean are la dispoziţie următorul lot de jucători: Odobasianu, Magda – portari; Turcan, Mihoc, Toma, Mihuţa, Dumbrăveanu, Silaghi, Mândru, Szatmari, Foghiş, Cr. Lezeu, Al. Lezeu, Miklo, Turle, Kurucz, Iştoc, Micle şi Fl. Popa. Noutatea o reprezintă Turcan, revenit de la CS Oşorhei.
Rudy Kovacs îşi doreşte calificarea în faza următoare a Cupei României, mizând pe mobilizarea jucătorilor săi.

„Desigur că îmi doresc să ne calificăm, dar nu ar fi o tragedie dacă nu vom reuşi. Mă bazez pe determinarea băieţilor, dar suntem dezavantajaţi de faptul că nu am avut timp suficient de pregătire. Am făcut doar două antrenamente împreună. Aş fi dorit să ne reunim mai repede, dar acest lucru nu a fost posibil, deoarece majoritatea jucătorilor noştri sunt juniori A1, care au fost angrenaţi în competiţie până la finele lunii iunie”, a explicat antrenorul CF Beiuş.

Adversara de miercuri a beiuşenilor, Olimpia II a câştigat faza judeţeană Satu Mare a Cupei României. Ea a câştigat şi Liga a 4-a Satu Mare, dar nu a reuşit să promoveze în Liga a 3-a, fiind învinsă după „dubla” de baraj cu Luceafărul Bălan.

Trimite articolul

X
Taguri:
CF Bihorul Beiuş ,
cupa romaniei ,
olimpia II satu mare
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Târgul de Paști, concert Celelalte Cuvinte și evenimente caritabile. Vezi care sunt evenimentele weekendului în Oradea
    Bihon.ro îți prezintă evenimentele care vor avea loc în Oradea în perioada 3 - 5 aprilie.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Programul marilor magazine din Oradea de Paște
    Marile magazine și centre comerciale din Oradea și-au prezentat programul de funcșionare cu ocazia sărbătorilor pascale.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    ADVERTORIAL
    Comunicat de presă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    Cultură

    GALERIE FOTO
    Artista Amalia Verzea a vernisat, la Muzeul Ţării Crişurilor, expoziţia personală „Arta vitraliului la 360°”
    Lucrările expuse au fost realizate pe parcursul a peste trei decenii de activitate, atât în Italia cât şi în România.

    Bihon CSM Oradea

    „Leii roșii” s-au făcut de râs la Sibiu! Liderul din LNBM a pierdut pe terenul echipei de pe locul 10!
    Prestația slabă a CSM CSU Raiffeisen Oradea s-a soldat cu a patra înfrângere stagională, suferită pe terenul echipei care avea 12 victorii și 12 înfrângeri în campionat.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Profesorul de sport de la Colegiul „Iosif Vulcan” din Oradea, acuzat că a agresat sexual un elev, trimis în judecată
    Parchetul Bihor a finalizat ancheta și a dispus trimiterea în judecată a lui Cătălin Marius Urs, profesorul de sport în vârstă de 48 de ani din cadrul Colegiul Național „Iosif Vulcan” din Oradea, acuzat de agresiune sexuală asupra unui elev de 9 ani.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X