BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Sport local
Stagiu international de judo la LPS Bihorul

Stagiu international de judo la LPS Bihorul

la 7 September 2012 09:42
7 September 2012 09:42
CSM Oradea, JC Liberty şi LPS Bihorul organizează începând de vineri un nou stagiu internaţional de pregătire.
Scris de Gavril Nutiu - CSM Oradea, JC Liberty şi LPS Bihorul organizează începând de vineri un nou stagiu internaţional de pregătire.

Trimite articolul

X

Stagiul se va desfăşura la sala de judo a LPS Bihorul, pe durata a patru zile şi se adresează sportivilor seniori, tineret (Under 20 de ani) şi juniori (Under 17 ani). Stagiul are un caracter internaţional, fiind invitaţi judoka şi sportivi din România, Republica Moldova, Ungaria, Austria şi Croaţia. În fecare zi a stagiului, au loc câte două sesiuni de antrenamente de randori. Sportivii participanţi au posibilitatea de a se pregăti suplimentar la sala de forţă, pe pista de alergare, pe terenurile sintetice, sau de a se reface la saună. Suprafaţa de antrenamente pe tatami este de 400 de metri pătraţi. Antrenamentele sunt conduse de antrenorii Emil Morar, Aurelian Fleisz şi Alexandru Goncearenko.

Trimite articolul

X
Taguri:
judo ,
LPS Bihorul
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    4 ani de închisoare pentru un clujean prins în Oradea, când vindea „cristal” 2-MMC ascuns într-o jucărie
    Tribunalul Bihor l-a condamnat, vineri, la 4 ani de închisoare, cu executare, pe Tiberiu Richard Pop, un clujean de 35 de ani, care a fost prins în flagrant delict în timp ce îi vindea unui colaborator al anchetatorilor antidrog o jumătate de kilogram de substanță psihoactivă 2-MMC, într-o spălătorie auto din Oradea.

    Anunturi intreruperi energie electrica

    IEE 08.07.2026 - 15.07.2026 - PL Alesd+ PL Oradea+ PL Marghita +PL Sacuieni +PL Beius-1

    Cultură

    A început Festivalul Medieval Oradea. Cavaleri din Europa, China, Australia şi SUA îi așteaptă pe vizitatori: vezi programul
    În Cetatea Oradea vor fi turniruri călare, jonglerii cu foc, ateliere, demonstraţii şi concerte live,

    BIHON CAO

    Seceta și canicula pun presiune pe rețea. Compania de Apă Oradea avertizează asupra consumului excesiv

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Oradea, str. Pelicanului

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Hidișelu de Sus, Drăgești, Ceica și Lăzăreni

    România

    Consiliul Concurenței: Prețurile carburanților au fost sub media UE în S1. De la 1 iulie, motorina s-a scumpit cu aproape 36 bani/litru
    Prețurile carburanților din România s-au menținut semnificativ sub media Uniunii Europene, în cea mai mare parte a perioadei 1 martie - 30 iunie 2026, atât la prețurile finale, cu taxe, cât și la prețurile fără taxe, afirmă reprezentanții Consiliului Concurenței, care monitorizează evoluția acestor prețuri în contextul expirării perioadei de plafonare a adaosului comercial și de reducere temporară a accizei la motorină.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Se sistează din nou circulația tramvaielor între Biserica Emanuel și Pod CFR
    OTL informează călătorii că, sâmbătă, 4 şi duminică, 5 iulie, din cauza lucrărilor care se vor efectua la calea de rulare pe tronsonul Piaţa Rogerius – Pod CFR, se va circula cu autobuze (linia T 9) ȋntre Biserica Emanuel şi Pod CFR.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Percheziții în Bihor și alte 5 județe, într-un caz de scurgere de informații în scopul fraudării examenului de Bacalaureat
    47 de percheziții au loc vineri în Bihor și în județele Alba, Arad, Cluj și Sibiu, într-un dosar în care Parchetul de pe lângă Tribunalul Alba a anunțat că efectuează cercetări ce vizează suspiciuni legate de divulgarea unor informații nepublice în scopul fraudării examenelor de bacalaureat.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X