BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
România
Au aruncat cu pietre în polițiști și i-au amenințat cu moartea. S-au tras focuri de armă!

Au aruncat cu pietre în polițiști și i-au amenințat cu moartea. S-au tras focuri de armă!

la 12 April 2020 11:46
5 Comentarii

Au aruncat cu pietre în polițiști și i-au amenințat cu moartea. S-au tras focuri de armă!

FOTO: Tion.ro
12 April 2020 11:46
Circ în toată regula, în localitatea Foeni din județul Timiș. Doi indivizi au fost reținuți după ce au aruncat cu pietre și au amenințat cu moartea un echipaj de poliție care i-a oprit în trafic pentru control.
Circ în toată regula, în localitatea Foeni din județul Timiș. Doi indivizi au fost reținuți după ce au aruncat cu pietre și au amenințat cu moartea un echipaj de poliție care i-a oprit în trafic pentru control.

Trimite articolul

X

Polițiștii au tras două focuri de armă însă agresorii au scăpat și au fost prinși la scurt timp după aceea, scriu jurnaliștii de la Tion.ro.

Incidentul s-a petrecut sâmbătă, cu puțin timp înainte de ora 23. Un echipaj de poliție din localitatea timișeană Foeni a oprit un autoturism pentru control. Atât șoferul, în vârstă de 49 de ani, cât și pasagerul din dreapta, în vârstă de 53, erau băuți și au devenit recalcitranți. Au coborât din mașină și i-au amenințat pe polițiști cu moartea, iar apoi au aruncat înspre ei cu pietre de pe marginea drumului.

Oamenii legii au tras două focuri de armă în plan vertical pentru a-i liniști pe cei doi însă indivizii au sărit în mașină și au fugit. Au intrat în curtea unei case din zonă și au fost prinși la scurt timp după aceea. Unul dintre ei se ascundea pe câmpul din spatele imobilului, într-o tufă.

Citește continuarea aici continuarea știrii

Trimite articolul

X
Taguri:
amenintare cu moartea ,
aruncat cu pietre ,
barbati bauti ,
control timis ,
focuri de arma
5 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

  1. robespierre says:
    April 12, 2020 at 1:30 pm

    Timiseni, hai cu revolutia anticapitalista, ca contrarevolutia din 1989 prin care ati restaurat capitalismul numai rau ne-ati adus!
    Demonstrati ca sunteti DEMOCRATI(puterea la popor si nu la “tagma jefuitorilor!)

    Reply
    • Gigi says:
      April 12, 2020 at 3:01 pm

      La români nu e bine niciodată…comunistule

      Reply
  2. Carpati says:
    April 13, 2020 at 9:14 am

    zici ca-s din episodul “Las Firbinti”

    Reply
  3. Anonimul says:
    April 14, 2020 at 12:13 am

    Uitandu-ma la poza nu pot spune mai mult, niste golani batrani, sub imperiul Bachus.

    Reply
  4. Ati says:
    April 14, 2020 at 7:03 am

    Tufa te salveaza .

    Reply
  5. powered by Surfing Waves

    România

    Președintele Nicușor Dan cheamă la consultări liderii coaliției de guvernare. Ce se întâmplă cu guvernul
    Președintele Nicușor Dan se va consulta, miercuri, 22 aprilie, la Palatul Cotroceni, cu liderii coaliției de guvernare.

    Cultură

    GALERIE FOTO
    Orădeanul Apostol Mircea Florin a fost desemnat cel mai bun artist fotograf român la Romanian Grand Circuit
    389 autori din 57 de țări au participat la cea de a 10-a ediție a singurului circuit de artă fotografică din România.

    BIHON Sport local

    Adrian Alexandrescu: „Scopul principal este să ajut la dezvoltarea unui nou val de arbitri”
    Reputatul arbitru orădean Adrian Alexandrescu a sărbătorit Paștele pe marginea bazinului, întrucât în perioada 7-13 a fost delegat de World Aquatics la Cupa Mondială, Divizia 2, desfășurată în Malta.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Răsturnare de situație. Thuma (PNL): Premierul are toată susținerea noastră să renegocieze protocolul cu PSD
    Președintele PNL Ilfov, Hubert Thuma, a declarat, marți, că premierul Ilie Bolojan are toată susținerea partidului să meargă să renegocieze protocolul cu PSD pentru a ajunge la o reconciliere.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Raed Arafat, audiat la Parchetul Militar privind achiziția unui elicopter SMURD. Prejudiciul, 1 milion de euro
    Pentru achiziţia acestui elicopter ar fi semnat şi Raed Arafat, iar mai multe persoane ar urma să fie puse sub acuzare.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Avarie la rețeaua de termoficare din Oradea. Sute de apartamente rămân fără apă caldă
    Avaria a lăsat sute de apartamente fără apă caldă la robinete.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X